Zobrazit vše ve dne 31. 8. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E64

Steam zase okrádá vývojáře?!

Když jeden z největších gigantů okrádá herní vývojáře, neznačí to nic dobrého. Stejně jako když je dětem zakázáno hrát anebo když se fanoušci bouří. Tak snad se nám nezboří i koncept 90VTEŘIN.

7 důvodů, proč má smysl znovu věřit sérii Far Cry

Far Cry 6 se nezadržitelně blíží a vývojáři nám dali ještě jednou možnost nahlédnout pod jeho pokličku, tentokrát ovšem i s možností si zahrát!

První záběry z remaku Dead Space poukazují na tísnivou atmosféru

Se známým inženýrem Isaacem Clarkem se vracíme do strašidelných chodeb vesmírné těžařské lodi USG Ishimura. Podívejte se na detaily, srovnání s původní hrou a záznam celého streamu.

Starfield a Elder Scrolls 6 na PS5 nevyjdou

Zase je v tom hokej. Pete Hines, viceprezident Bethesdy pro globální marketing, dal majitelům konzole PlayStation 5 naději, aby o necelých 24 hodin později korigoval své prohlášení.

Převtělte se do barbara v Diablo 2: Resurrected

Blizzard zveřejnil nový trailer na Diablo 2: Resurrected, remaster hack-and-slash akce z roku 2000. Tentokrát se seznámíme s barbarem. Ten si od poslední štace prošel změnami.

Strategie Roman Empire Wars v první gameplay ukázce

Téměř před rokem se světu představila real-time strategie Roman Empire Wars, která kladla velký důraz na realistické zpracování a historickou přesnost. Nyní se připomíná s první gameplay ukázkou.

SnowRunner přináší opravu továrny Tatry i cross-play

Off-road simulace SnowRunner láká na druhý rok podpory. Ta je rozdělena na čtyři roční období s novými mapami, funkcemi a dalším obsahem, včetně nových vozidel značky Tatra.

Cyberpunk 2077: CD Projekt RED najal moddery

Polská společnost CD Projekt RED najala moddery, kteří stojí za jedněmi z největších nástrojů v komunitě. Za úkol mají vytvořit podporu modifikací pro Cyberpunk 2077.

Čína zakáže dětem hrát online déle než tři hodiny týdně

Po sérii dosavadních omezeních přichází ještě přísnější opatření. Číňané mladší osmnácti let budou moci hrát online hry jen tři hodiny týdně. Čína má takto chránit fyzické i mentální zdraví dětí.

Forza Horizon 5: Potvrzeno prvních 143 aut

Po prezentací různorodého Mexika přichází na řadu první várka potvrzených automobilů, s nimiž si užijete arkádovější open-world závody Forza Horizon 5 na PC a konzolích Xbox.

Více potu a vylepšené animace v NBA 2K22

Společnost 2K Games se rozhodla, že je čas ukázat gameplay záběry z NBA 2K22. Prostřednictvím nového traileru se můžeme blíže podívat na práci studia Visual Concepts.

LEGO Star Wars Battles se vrací ve verzi pro Apple Arcade

Původně mobilní hra ze světa LEGO Star Wars, jejíž provoz byl ukončen ještě před plnohodnotným vydáním, překvapivě ožívá. Namísto mobilních zařízení však míří na Apple Arcade.