Soutěžte o kompaktní klávesnici od Razeru

Soutěž: Soutěžte o kompaktní klávesnici od Razeru

Výherci jako vždy moc gratulujeme!

Správná odpověď na otázku:

  • Jak dlouho klávesnice vydrží na jedno nabití?
byla: C - Až 200 hodin.

Správná odpověď na 2. otázku:

  • Jakými mechanickými spínači klávesnice disponuje?
byla: B - Razer Green.

V soutěži bylo celkem 1489277 vstupů.

Výherce obdrží oznámení o odeslání výhry skrz email a telefonní číslo uvedené v soutěži.

Výherce soutěže

Tomáš Gibala - DrDark Výherce s vloženými 61197 vstupy.

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 12. 9. 2021 - 23:59

Soutěže se smí účastnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na e-mailové adrese: bd@mediarealms.cz po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme

V této soutěži získá výhru celkem 1 soutěžící.

Razer BlackWidow V3 HyperSpeed je mechanická kompaktní klávesnice pro jakýkoli prostor a dostatečně univerzální pro jakékoli nastavení. Díky přítomnosti šipek si zachovává více funkcí a přesto kompaktnost a nabízí celkem tři způsoby připojení včetně USB-C kabelu i bezdrátovému připojení.