Zobrazit vše ve dne 7. 7. 2021

Red Dead Online: Blood Money přináší do hry krvavé loupeže

V uličkách hlavního města Lemoyne kolují zvěsti, že Guido Martelli - pravá ruka a podřízený nechvalně proslulého Angela Bronteho - hledá otrlé pistolníky v dobré fyzické kondici.

Sony plánuje na léto několik prezentací: Vidět bychom měli God of War Ragnarok i Horizon Forbidden West

Sony včera pozvala hráče na nové State of Play, ale současně varovala, že prezentace se nebude týkat dalšího God of War, Horizon Forbidden West nebo nové generace PlayStation VR.

Assassin's Creed se bude po vzoru Fortnite a GTA Online neustále vyvíjet

Ubisoft má v plánu udělat z Assassin's Creed live-service hru, která nabídne různé historické období a hráče připoutá pravidelnými aktualizacemi. Na projektu pracují dvě studia.

TIE Fighter Total Conversion je fanouškovská předělávka v enginu Star Wars: X-Wing Alliance

Jedna z nejklasičtějších Star Wars her se dočkala působivé fanouškovské předělávky v enginu jedné z novějších her ze série. Likvidace povstalecké špíny ve vesmíru je tak zase o něco dostupnější.

Kooperativní ráj pro pašeráky nás čeká v nové hře od tvůrců Just Cause

Kooperativní akce Contraband byla na tiskové konferenci Xboxu s Bethesdou představena krátkým trailerem. Postupně se dozvídáme další informace. Tvůrci si pochvalují Xbox Game Pass.

Vedení Codemasters opouští firmu pouhé 4 měsíce po akvizici EA

Před několika měsíci stáli nejvyšší zástupci Electronic Arts před investory a dušovali se, že Codemasters budou po akvizici fungovat samostatně a zachovají si svou jedinečnou identitu s bonusy EA.

RoboCop: Rogue City přinese originální příběh

Po Rambovi a Terminátorovi se polské studio Teyon dostává k další kultovní postavě. Na řadě je Alex Murphy jako RoboCop a ochránce Detroitu s originálním příběhem založeném na DNA série.

A Plague Tale: Innocence vyšlo na PS5, Xbox Series X/S a Switch

Na PlayStationu 5 a Xboxu Series X/S jsou malé rozdíly. Předplatitelé PS Plus mají PS5 verzi bez dalších investic. Hráči si ale stěžují na špatně vyřešený přenos uložených pozic z PS4 verze na PS5.

Switch Pro má být stále v plánu na rok 2022

Včerejší oznámení nového modelu Switche s větší OLED obrazovkou zklamalo všechny, co čekají na výkonnější verzi hybridní konzole, o které se v poslední době hojně spekulovalo.

Mezi lid a krále se postavíte ve středověké budovatelské strategii Feudal Baron

V nově oznámené budovatelské strategii Feudal Baron: King's Land jste zodpovědní za blahobyt stále se rozrůstajícího města - a zároveň musíte uspokojit svého pána, samotného krále.

World of Tanks Modern Armor vítá G. I. Joe

Do 23. 8. v konzolích verzích bezplatného válečného titulu World of Tanks běží nová sezóna ve znamení hrdinů G. I. Joe. a zákeřných agentů Cobra. Co vše na hráče čeká?