Zobrazit vše ve dne 30. 6. 2021

Červencové hry pro PlayStation Plus

Sedmý měsíc aktuálního kalendářního roku bude opět velmi silným měsícem v předplatném PlayStation Plus, včetně A Plague Tale: Innocence pro PlayStation 5 s nejen vizuálním vylepšením.

Vychází GreedFall: Gold Edition i příběhové rozšíření

Poněkud zapomenutý akční RPG titul GreedFall z roku 2019 se připomíná vydáním Gold edice a příběhovým rozšířením The De Vespe Conspiracy se zcela novým dobrodružstvím.

DOOM Eternal s novým Master Levelem a mapou pro Battlemode

Aktualizace, která přináší grafická vylepšení pro PS5, Xbox Series X|S a PC, toho nakonec přidává mnohem víc. Každý hráč navíc za pouhé spuštění hry získá nový skin zbraně Ballista.

Létající končetiny, vidle a kovadliny? Chivalry 2 nabídne všechno

Chtěli jste masivní středověké souboje? Chtěli jste stokrát za sebou umírat? Nebo házet kovadlinu po nepřátelích? Ať je vaše odpověď jakákoliv, druhý díl Chivalry tohle všechno nabízí.

Červencové hry s předplatným Xbox Live Gold

Předplatitelé Xbox Live Gold a Xbox Game Pass Ultimate si během července mohou svou digitální knihovnu her rozšířit o čtyři tituly. Mimo jiné o dobrodružné Planet Alpha.

Přes osm minut dlouhý trailer představuje český RPG titul The Last Oricru

Přes osm minut dlouhý trailer s gameplay záběry detailně představuje akční RPG titul The Last Oricru, který vytváří pražské studio GoldKnights ve spolupráci s Koch Media.

Silent Hill od Bloober Team? Autoři The Medium a Blair Witch navázali spolupráci s Konami

S návratem Silent Hill je v posledních měsících hojně spojován Hideo Kojima. V menší míře se spekulovalo o polském studiu Bloober Team. Jak vidno, autoři známých hororů jsou blíže.

Konkurence Diabla se nepovedla. Magic: Legends končí

Online akční RPG titul Magic: Legends měl ambice konkurovat Diablu. Vývojáři hráčům slibovali jedinečné zážitky, viděli jsme atmosférické trailery a pěkné gameplay záběry, ale to je minulost.

Casey Hudson zakládá Humanoid Studios a pracuje na zcela nové hře

Bývalý generální manažer BioWare vytvořil Humanoid Studios s cílem umožnit vývojářům tvůrčí svobodu, aby mohli odvádět svou nejlepší práci, a dát jim k dispozici nejlepší nástroje.

Control od Remedy se dočká kooperativního spin-offu

Projekt Condor, který vzniká za spolupráce studia Remedy a vydavatele 505 Games, slibuje kooperativní zážitek pro 4 hráče. V přípravě je také další, větší hra zasazená do světa Control.

Todd Howard chtěl zrealizovat hru Indiany Jonese již v roce 2009

K dispozici máme také střípky informací ohledně The Elder Scrolls 6. Jednoduše řečeno, hra je ještě dost daleko, jelikož se tvůrci soustředí na Starfield a Creation Engine 2.