Zobrazit vše ve dne 17. 6. 2021

Vývojářský deník Stalkera 2 odhaluje další detaily

Video vydané v návaznosti na prezentaci hry S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl na výstavě E3 nabízí několik nových střípků informací o frakcích, artefaktech či známých i nových lokacích.

Senua's Saga Hellblade 2 není klasickým pokračováním

Kreativní ředitel studia Ninja Theory nás v novém videu zavedl do zákulisí vývoje Senua's Saga Hellblade 2 a prozradil, na čem pracují a na co se můžeme těšit.

Sony chystá velkou aktualizaci firmwaru PS5 s novými funkcemi

Sony připravuje velkou aktualizaci firmwaru systému PlayStation 5, která vyjde ještě letos a zahrne plno nových funkcí. Nejprve ale tyto novinky musejí být řádně otestovány.

Hry pro Xbox Series X/S bude možné hrát na konzoli Xbox One

Microsoft netlačí na prodej nové generace své konzole a nenutí majitele Xboxu One přejít na Xbox Series X nebo Xbox Series S. V opačném případě by jim nesliboval, že si budou moci zahrát next-gen hry.

Žádná docházka do školy. Profíci z oboru tě naučí vytvářet hry v online kurzu

Zapomeň na knížky a pokusy a omyly. Píše se rok 2021 a v této době frčí online prezenční výuka kombinující výhody online výuky s klasickým systémem tříd.

Fallout: London chce konečně nabídnout to, co fanoušci dlouho chtějí

Skupina nadšených fanoušků se v závěrečném dni E3 pochlubila projektem, který by klidně mohl dominovat celému virtuálnímu veletrhu (kdyby to bylo před x lety). Fallout: London je zajímavou modifikací.

Po třech měsících další větší patch pro Cyberpunk 2077

Po necelých třech měsících a dvou hotfixech obdržel Cyberpunk 2077 větší aktualizaci. Patch 1.23 se zaměřil především na opravu chyb a problémů v úkolech s cílem vylepšit zážitek.

F1 2021 láká na dramatické závody i nový příběh

Zelená světla se na počítačích a konzolích rozsvítí 16. 7. a odstartuje nová sezóna virtuálního závodění v královně motorsportu. Co nás ve hře F1 2021 čeká zajímavého?

Howard zdůrazňuje výhody exkluzivity Xboxu u Starfieldu a Hines se omlouvá hráčům PS5

Představitelé Bethesdy a Microsoftu přestali chodit kolem horké kaše a v neděli na společné prezentaci oznámili, že vesmírné dobrodružství Starfield je konzolovou exkluzivitou pro Xbox Series X/S.

Hráči na Bulánky 2.0 přispěli částkou přes 7 milionů korun

Měsíční maraton na podporu projektu „Bulánci se vrací“ je úspěšně v cíli. Po návratu války polštářů hráči opravdu toužili a je to vidět na vybrané částce. Na Bulánky 2.0 přispělo 8541 lidí.

Ambiciózní střílečka Bright Memory: Infinite se ukazuje v novém traileru

Tak jsme se nakonec dočkali. Na internet se dostal nový gameplay trailer z first-person střílečky Bright Memory: Infinite, který byl před týdnem a několika dny slibován.

Dnes další prezentace Xboxu, PlayStation věří v partnerství, Avatar pomohl Star Wars

Dnes si mimo jiné přečtete o možné PS4 verzi Demon's Souls. Dozvíte se o postupném vylepšování Chivalry 2. Podíváte se na spojení Dead by Daylight s Resident Evil. A mnoho dalších zpráviček.