Zobrazit vše ve dne 3. 2. 2021

Total War: Warhammer 3 uzavře trilogii s českými titulky

Třetí Warhammer v sérii Total War slibuje mnohé. Na větší detaily si budeme muset ještě počkat, k vydání ale dojde ještě letos a čekat můžeme obří mapu a dvě nové frakce.

EA chystají přes 35 her a prodloužili licenci s FIFA

Týmy v rámci společnosti Electronic Arts chystají více než 35 her. Série FIFA může déle využívat licenci od UEFA a Apex Legends se konečně dostane na Nintendo Switch.

Vydání Bayonetta 3 je ještě hodně daleko

Absurdní střílečka od studia Platinum Games se ani zdaleka neblíží k vydání. Informací o titulu bychom se měli dočkat už v průběhu roku, ale nová Bayonetta si dá ještě na čas.

PlayStationu 5 se zatím prodalo 4,5 milionu kusů

Společnost Sony by ráda do konce příštího měsíce prodala několik dalších milionů kusů. Nedostatek konzolí ale bude nejspíš problémem i nadále, přesto se v Sony snaží.

Další díl Nioh bude otevřenější. Pokud tedy někdy vznikne

Režisér série Nioh se krátce rozpovídal o tom, jak by si představoval třetí díl. Ten zatím v přípravě ani v plánu není a je otázkou, jestli někdy v budoucnu vůbec bude.

Vývoj nového Battlefieldu jde lépe než podle plánu

Vývojáři z DICE jsou na tom s vývojem nového Battlefieldu lépe, než se očekávalo. Jejich aktuální pokrok přesahuje interní milníky. Od hry máme očekávat například největší mapy v historii.

Mateřská společnost THQ Nordic koupila Gearbox Software

Tvůrci komiksové střílečky Borderlands se přidávají k Embracer Group, kde najdeme THQ Nordic, 4A Games i české Warhorse Studios. Randy Pitchford zůstává v čele studia.

Xbox Game Pass nás láká novými tituly a Microsoft plánuje speciální akce zaměřené na hraní, cloud a Windows

Z důvodu probíhající pandemie koronaviru připravuje Microsoft řadu online akcí. Navíc přináší nové tituly do Xbox Game Passu, mezi nimiž najdete například Wolfenstein: Youngblood.