Zobrazit vše ve dne 21. 12. 2021

Připravte si peněženky, blíží se zimní výprodej na Steamu

Rok 2021 se blíží ke konci, než se s ním ale rozloučíme, tak si budete moci nakoupit nejrůznější hry na Steamu v zimním výprodeji. Očekávat můžete spoustu levných titulů.

Hráči PlayStationu rozhodli o nejlepších hrách pro PS5 a PS4

Hlasování bylo rozděleno do 16 kategorií. Tipnete si, které hry jsou těmi nejlepšími v kategoriích PS5, PS4, PS VR, soundtrack, multiplayer, sport, grafika, DualSense, příběh nebo postava?

Chernobylite rozšiřuje tajemné město Pripjať

Studio Farm 51 po vydání PC a konzolových verzí hry Chernobylite pokračuje ve vývoji a hráčům tohoto strašidelného survival hororu přináší bezplatnou aktualizaci s názvem Ghost Town.

Embracer Group, majitel THQ Nordic, kupuje Dark Horse i Perfect World

Vedení švédské holdingové společnosti Embracer Group si nadělilo pořádný dárek k letošním Vánocům. Mateřská firma THQ Nordic, Gearboxu, Saberu a Warhorse se významně rozrůstá.

Vedoucí Cyberpunku 2077 vysvětluje absenci policejních honiček

Už je to rok od vydání, přesto Cyberpunk 2077 nadále vzbuzuje rozruch, hráči stále diskutují o věcech, které ve hře nejsou, a ptají se, proč tomu tak je. Nyní dostáváme jednu z důležitých odpovědí.

Z Ubisoftu ve velkém odcházejí vývojáři. Co jim vadí?

Kvůli nízkým platům, probíhajícímu zúčtování #MeToo, pracovním podmínkám a dalším problémům se Ubisoft potýká s nepřirozeně vysokou fluktuací zaměstnanců. Má mít vliv na vývoj her.

Sifu osloví milovníky bojových umění

Po zhlédnutí nových gameplay záběrů bude čekání na začátek února pro milovníky bojových umění ještě těžší. K bojovce Sifu se dostali zahraniční redaktoři a přinášejí nám ukázky.

Hudební video k Happy Game je ještě divnější než samotná hra

V návaznosti na vydání soundtracku Happy Game na populárních streamovacích platformách studio Amanita Design vydalo zvláštní hudební video, které obsahuje i prvky, které v samotné hře nenajdeme.

Počet automobilů a tratí v závodech Gran Turismo 7

V bezplatné brožuře, kterou rozdává jeden japonský obchod, se objevily zajímavé podrobnosti o hře Gran Turismo 7. Kolik automobilů a tratí bude v den vydání v PlayStation závodech?

V Cyberpunku 2077 díky modifikaci funguje nadzemka

Cestování veřejnou dopravou je jednou z věcí, kterou CD Projekt RED z Cyberpunku 2077 vyškrtl. Fanouškům to ale nedalo a vytvořili modifikaci, která do hry přidává funkční nadzemku.