Vánoční soutěž 7. prosince: PlayStation Store kredit v hodnotě 1000 Kč

Soutěž: Vánoční soutěž 7. prosince: PlayStation Store kredit v hodnotě 1000 Kč

Výherci jako vždy moc gratulujeme!

Správná odpověď na otázku:

byla: .

V soutěži bylo celkem 4854926 vstupů.

Výherce obdrží oznámení o odeslání výhry skrz email a telefonní číslo uvedené v soutěži.

Výherce soutěže

Michal Čermák - Majk28 Výherce s vloženými 212450 vstupy.

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 8. 12. 2021 - 16:00

Soutěže se smí účastnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na e-mailové adrese: bd@mediarealms.cz po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme

V této soutěži získají výhru celkem 1 soutěžící.

PlayStation Store kredit vám umožní využít výhod služby PlayStation Store i bez platební karty. Získáte tak přístup k obchodu s on-line hrami a zábavou, který je napěchovaný tisíci skvělých a inovativních titulů.