Zobrazit vše ve dne 17. 11. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E86

Call of Duty Vanguard trhá rekordy!

Microsoft dnes slaví podobně jako česko a slovensko. V Activision-Blizzard je zase spíše situace o něco horší, pěkně vám to shrneme v průběhu 90VTEŘIN!

Přinášíme exkluzivní oznámení nových českých a slovenských her

CZ&SK Gamesweek Showcase Direct představil nové DLC pro American Truck Simulator, střílečku QFIELD, 1428: Shadows over Silesia, Matcho, The Last Oricru, ARTIFICIAL, Silicomrades i Bulánky 2.

Vydání bláznivého Saints Row odloženo o 6 měsíců

Nový díl série Saints Row se potýká s problémy, které zapříčinily jeho odložení o 6 měsíců. Původní vydání bylo naplánováno 25. února, místo toho se jej dočkáme až v létě.

Outriders obohacuje aktualizace a chystá se expanze Worldslayers

Hráči titulu Outriders se mohou těšit na velkou aktualizaci, která dorazí dnes a do hry přinese například nové expedice. To ale není vše, jelikož příští rok vyjde nová expanze Worldslayers.

Další hry z dílny Riot Forge aneb u Ruined King: A League of Legends Story to nekončí

Na našem webu jste již mohli zaznamenat články o hře Ruined King: A League of Legends Story. To však není jediná hra z dílny Riot Forge, v tomto článku se zaměříme na další 3.

Velbloudi jednohrbí přiběhnou do Army 3 už brzy

Vydání nového Creator DLC pro Armu 3, které do hry přidá nejen starou známou frakci, je za rohem. S přídavkem Western Sahara navštívíme pouštní region Sefrou-Ramal už tento čtvrtek