Zobrazit vše ve dne 25. 11. 2020

Bitvy červů a dvě výbušné akce. To jsou PS Plus hry na prosinec

Sony představila hry, které si budou moci od 1. 12. letošního roku do katalogu svých her přidat předplatitelé PlayStation Plus. Japonská společnost opět nešetří a zahrne pro PS4 a PS5 jednu novinku.

4A Games slaví 10 let se sérií Metro a odhalují jejich plány do budoucna

Pro studio 4A Games byl letošní rok extrémně důležitý. Dočkali jsme se zakončení Metro Exodus, jejich odkoupení a nyní i oslavení 10 let se sérií. Což s sebou nese i to, co mají v plánu do budoucna.

Dying Light oficiálně v češtině na PC i konzolích

Aktualizace: Čeština je prozatím dostupná pouze na počítačích, kde už dříve byla ve formě fanouškovské lokalizace. Dle našich informací má být později čeština i pro konzole.

Gods Will Fall nás zavede do země ovládané nelítostnými bohy

V nové fantasy akční hře budeme poslední nadějí pro lidstvo. S naším klanem válečníků zkusíme porazit temné bohy, kteří již tisíce let vládnou v tomto smutném světě.

PS5 překonala rekordy Sony. Kdy dorazí další kusy konzole?

Sony na sociální sítě napsala důležitou zprávu. Informuje nás, že PlayStation 5 překonala dosavadní rekordy a japonská společnost pracuje na tom, aby bylo na trhu více kusů.

Rockstar Games naznačuje očekávané GTA VI

Studio Rockstar Games ve svém krátkém teaseru zanechalo stopu, která vede fanoušky k tomu, aby věřili, že se blíží oznámení pokračování jedné z nejslavnějších herních značek.

Druhá aktualizace systému PlayStation 5

Nový firmware next-gen konzole má 868 MB a zlepšuje výkon systému. To jinými slovy znamená opravu chyb a vylepšení systému, aby byl stabilnější. Hráče trápilo několik problémů. Snad budou odstraněny.

Golden Joystick Awards 2020 ovládla Sony a The Last of Us Part II

V noci na dnešek proběhlo vyhlášení nejlepších her letošního roku v rámci Golden Joystick Awards. Bez velkého překvapení se dařilo společnosti Sony a exkluzivitám PlayStationu.

PlayStation investoval do reklamy nejvíce z herního průmyslu

Společnost Sony v období od 1. 10. do 15. 11. investovala miliony dolarů do marketingové kampaně, která minimálně ve Spojených státech překonala veškerou videoherní konkurenci.

PS5 a Xbox Series X verze FIFA 21 budou lepší než hra na PC

PC hráči FIFA 21 se budou muset smířit s tím, že vylepšení pro novou generaci konzolí neobdrží. Dle vysvětlení EA je to z důvodu minimálních systémových požadavků.

Nejlepší hry roku, zmatení fotbalisté z licencí FIFA, demo F1 2020

Dobré ráno. 4A Games lákají na velké oznámení týkající se Metra. Tvůrci The Elder Scrolls Online budují nové studio pro vývoj nové značky. Warframe dorazí na PlayStation 5. Cyberpunk 2077 s bonusem.