Česká distributorská společnost Hype dnes potěšila všechny tuzemské hráče, kteří rádi hrají hry s českou textovou lokalizací. Už v únoru bylo potvrzeno, že později bude kung-fu bojovka Sifu obohacena o české titulky. V té době byl překlad potvrzen pro PlayStation 4 a PlayStation 5 verze. Od dnešního dne je potvrzen také pro PC verzi hry.

Sifu se v českých a slovenských obchodech objeví od 3. 5. letošního roku. Ve stejný čas se očekává i aktualizace hry, která přidá českou textovou lokalizaci i u digitálních verzí.

Těžká kung-fu bojovka se ve verzi pro PC bude prodávat ve fyzické Deluxe edici. Ta obsahuje tři litografie, digitální artbook a digitální soundtrack. U PlayStation verzí si zase můžete vybrat Vengeance edici, která zahrne steelbook, tři litografie, 48stránkový artbook a digitální soundtrack.

PS4 a PS5 verze budou k dostání i ve standardní edici.

Sifu vypráví příběh mladého studenta kung-fu, vydávajícího se na cestu za pomstou v touze potrestat zločince, kteří povraždili jeho rodinu. Stojí sám proti všem, nemá žádné spojence, zato nepřátel nespočet. Spolehnout se může jen na svou neobyčejnou znalost kung-fu a tajemný medailon – jedině s jejich pomocí má naději zvítězit a zachovat odkaz své rodiny.

Na cestě za pomstou: Při pronásledování nepřátel poznáte nejrůznější stránky vašeho města, od předměstí terorizovaných zločineckými gangy po neosobní chodby vysokých kancelářských budov. Máte jenom jeden den, v cestě vám stojí zástupy protivníků a každá chyba vás bude stát drahocenný čas.

Jedinou možností je přizpůsobit se: Přesné manévrování a dovedné využívání okolí k vlastnímu prospěchu jsou klíčem k vašemu přežití. Využijte všeho, co se vám namane – drobných předmětů, provizorních zbraní, oken i říms… Vaše šance jsou mizivé a nikdo s vámi nebude mít sebemenší slitování.

Výcvik nezná konce: Učení dělá mistra a s kung-fu se vaše tělo a mysl vydávají na nekonečnou pouť. Poučte se ze svých chyb, odemykejte jedinečné dovednosti a najděte v sobě sílu potřebnou k ovládnutí ničivých technik Pak Mei kung-fu, stylu bílého obočí.