Cyberpunk 2077 to od svého vydání na konci minulého roku nemá jednoduché. Ke stažení z PlayStation Store, z důvodu špatného stavu hry na konzolích PlayStation 4, nebo aktualizacím, které mnohým hráčům zhoršují technický stav hry, se nedávno přidalo i leaknutí budoucích DLC

Přečtěte si také: Tým rebelů vznikl před 20 lety v Polsku. Výročí oslavuje CD Projekt RED, tvůrci Zaklínače a Cyberpunku

V dataminu poslední aktualizace uživatel Redditu Saint-Pirate objevil reference na „EP1” a „EP2”, což by měly být větší expanze a dále seznam menších DLC, která budou pravděpodobně zdarma. Za zmínku stojí „dlc15_ngplus”, které by mělo přidávat New Game+ mód, na který čeká spousta hráčů. Těšit se můžeme také na několik nových zbraní.

U nově oznámených zbraní, které jsou označovány jako „WP” (weapon pack), se také můžeme dozvědět, o jaký druh zbraně se bude jednat:

  • S - Smart 
  • P - Power 
  • T - Thermal 
  • B - Blunt 

Mějte stále na paměti, že se nejedná o oficiální oznámení nového obsahu. Nicméně, fakt, že se zmínky objevily přímo v souborech hry, nasvědčuje tomu, že oficiálního oznámení se můžeme dočkat již brzy.