Zobrazit vše ve dne 21. 6. 2022

Herec Johnnyho Cage nejspíš láká na nový Mortal Kombat

Kreativní ředitel Ed Boon milerád škádlí fanoušky a pozvolna vypouští rozmanité náznaky. Udělal to tak před představením předešlých dílů Mortal Kombat i Injustice.

Evil Dead: The Game je zkrátka žůžová

Dead by Daylight sice kraluje hororovým hrám pro více hráčů, ale to neznamená, že se ho nepokusí někdo sesadit. Po hořkosladkém Predátorovi a Pátku 13. tu máme další slavnou značku - Evil Dead.

Sony má brzy představit nové herní headsety a monitory pro PS5. Kdy dorazí PS VR2?

Společnost Sony se chystá odhalit novou řadu herního příslušenství a hardwaru s názvem INZONE. S informacemi přišel známý insider Tom Henderson. Jiný insider zmiňuje datum vydání PlayStation VR2.

Game Pass rozšíří strategie, fotbal, střílečka i battle royale

Všehochuť. Tak lze označit druhou červnovou várku her do Game Passu. Microsoft své předplatné rozšíří o válečnou strategii, fotbal, střílečku i battle royale bitvy.

Hitem týdne je survival Raft, který vyšel v plné verzi

Survival Raft obdržel velkou aktualizaci s finální kapitolou příběhu a vyladěnější hratelností. Už v předběžném přístupu byl Raft úspěšný. Připraveni na plavbu?

Svět akčního Gotham Knights bude obrovský

Příznivci rozsáhlých herních světů si v Gotham Knights přijdou na své. Gotham City totiž bude v této akční adventuře největší verzí temného města. Je tedy větší než v Batman: Arkham Knight.

Zahrajte si zdarma střílečku Outriders na PC

U příležitosti vydání příběhové kampaně nazvané Outriders: Worldslayer přichází Square Enix s možností, aby si každý zájemce mohl bezplatně vyzkoušet tohle kooperativní akční RPG.

Call of the Wild: The Angler je komplexní rybářský zážitek

Tvůrci lovecké simulace theHunter oznamují rybářský simulátor Call of the Wild: The Angler, který je zasazen do rozsáhlého, atmosférického a živoucího otevřeného světa.

V plánu bylo předělat i Tony Hawk’s Pro Skater 3 a 4

Po předělávkách prvních dvou dílů Tony Hawk's Pro Skater bylo v plánu přinést hráčům i třetí a čtvrtý a dnes známý skateboardista potvrdil to, čeho se fanoušci obávali.

Při hraní Redfallu o samotě vás nedoprovodí umělá inteligence

Vývojáři ze studia Arkane potvrdili, že Redfall bude možné od začátku do konce projít o samotě. Pokud se přitom rozhodnete hrát sólo, nebudete mít k dispozici parťáky ovládané umělou inteligencí.

Call of Duty: Warzone se loučí s mapou Rebirth Island

Už zítra dorazí do Call of Duty sezóna Mercenaries of Fortune, která přinese novou mapu pro Warzone. Do té doby v battle royale akci probíhá událost Exfiltration, aby se hráči mohli rozloučit s mapou.

Vzpomínky na starý Minecraft a fanouškovský trailer na Fallout 5 v Unreal Enginu 5

Fanoušci dokážou neskutečné věci. Dokazují to každý den a dokazují to i dnešní videa. První je věnováno Minecraftu. Druhé tomu, jak by mohl vypadat Fallout 5. Připraveni?