Zobrazit vše ve dne 1. 6. 2022

Představení červnových PS Plus her v čele s God of War

Česká pobočka PlayStationu od Sony v necelých třech minutách představuje hry, které budou v červnové nabídce služby PlayStation Plus pro majitele konzolí PS5 a PS4.

Vigor a aktualizace Chronicles: Absolution přináší temné tajemství

Dvanáctá sezóna a nová aktualizace přinášejí temné rozšíření příběhu, novou mapu pro mód Eliminace, radioaktivní granát nebo kulomet L86A1 LSW. Vylepšení se pak dočkala celá kategorie kulometů.

Do boje proti loot boxům se zapojilo 20 evropských organizací, včetně českého zastoupení

Vydavatelé a vývojáři soustředící se na hry s loot boxy mohou mít v budoucnu velké problémy. Po omezení v Belgii a Nizozemsku přichází na scénu 20 spotřebitelských skupin z 18 evropských zemí.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry června 2022

Letní měsíce jsou brány jako ty, kdy vychází méně důležité hry, které by v hlavních měsících roku zapadly. Letošní červen nebude výjimkou, ale několik zajímavých kousků se přesto najde.

Xbox vám dovolí odhalit tajné achievementy

Operační systém konzolí Xbox obdrží červnovou aktualizaci se zajímavou novinkou. Ta vám umožní odhalit tajné achievementy, včetně jejich názvu, popisu a Gamerscore.

Modrý ježek bude v Sonic Frontiers řádit v otevřeném světě

Kultovního modrého ježka čeká nová etapa života. Společnost Sega postupně odhaluje hru Sonic Frontiers zasazenou do otevřeného světa, který můžete volně prozkoumávat.

Přes 30 vydavatelů a vývojářů součástí Summer Game Festu

Tento měsíc neproběhne klasická E3. O svátek videoher ale nepřijdeme. Tradiční tiskové konference z výstaviště v Los Angeles zastoupí Summer Game Fest a prezentace dalších firem.

Assassin’s Creed Origins bude vylepšeno pro PS5 a Xbox Series

Po Assassin’s Creed Odyssey přichází vylepšení pro novou generaci konzolí i do rok staršího Assassin’s Creed Origins. Mezi pyramidami můžete řádit v 60 snímcích za sekundu.

Červnové hry s předplatným Xbox Live Gold

Microsoft přichází s nabídkou dalších her zdarma pro předplatitele Xbox Live Gold v rámci programu Games with Gold. Už tradičně jde celkem o čtyři tituly. Jaké jsou to tento měsíc?

Autoři Life is Strange a Twin Mirror mají novou identitu

Francouzské studio Dontnod, které si hráči spojí zejména s prvním a druhým dílem epizodické adventury Life is Strange, mění identitu. Nyní se studio jmenuje DON'T NOD a chystá vzrušující projekty.