Zobrazit vše ve dne 22. 8. 2021

The Great Ace Attorney Chronicles a záhada zmizelého kyblíku

Po dlouhých dvou letech se k nám dostala kolekce The Great Ace Attorney Chronicles ze série Ace Attorney. To, zda čekání stálo za to, zjistíme společně v této recenzi.

Exekiller kombinuje Divoký západ, kyberpunk a postapo

Exekiller je retro futuristická akční adventura pro jednoho hráče s westernovými a kyberpunkovými prvky. Jste lovec odměn, jenž se snaží přežít v dystopickém postapokalyptickém světě.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga přeci jen žije

Dlouho očekávanou LEGO hru uvidíme po dlouhých měsících ticha během zahájení letošního Gamescomu. Na spekulace o zrušení tedy můžeme zapomenout, odklad na příští rok však zatím vyloučen není.

PlayStation exkluzivita WiLD od tvůrce Raymana je údajně zrušena

Dobrodružná PlayStation exkluzivita WiLD od Michela Ancela, kterou měla vydat Sony, byla zrušena. Je o tom přesvědčen novinář Jeff Grubb. Co o tajemném titulu víme?

Oddworld: Soulstorm vyjde na Xbox One a Xbox Series X/S

Po dubnovém vydání na PC, PS4 a PS5 se pokračování nesnadného příběhu Abeho dočkají majitelé konzolí Xbox One a Xbox Series X/S, oznámilo studio Oddworld Inhabitants.

Hudba hraje v Marvel's Guardians of the Galaxy velkou roli

Tvůrci ze studia Eidos Montreal mimo jiné vytvořili vlastní rockové album kapely Star-Lord. Právě od ní převzal ve světě hry Peter Quill svou přezdívku. Chybět nebude ani licencovaná hudba.

Logická adventura Myst se po několika letech vrací v novém grafickém kabátku

Hra Myst od studia Cyan poprvé vyšla již v roce 1993 a nyní se vrací předělána od základů. Pokud chcete zavzpomínat na staré časy či jen procvičit své mozkové závity, Myst by vám neměl uniknout.