Zobrazit vše ve dne 25. 3. 2021
TOP 5 Epizoda S1E189

Nejlepší tower defense hry

Tower defense hry nám dávají úžasnou možnost si vystavět perfektní obranu pro jakoukoliv věc, kterou potřebujeme ubránit. Které tower defense hry jsou ale ty nejlepší?

Total War: Rome Remastered přináší dobývání Říma ve 4K

Spekulace o návratu Total War: Rome se naplnily. Společnost Sega dnes oznámila, že již 29. 4. letošního roku pro počítače vydá plně remasterovanou verzi od studia Feral.

Kung-fu bajka Biomutant představuje boj

Za dva měsíce vychází kung-fu bajka Biomutant. Hráči se vžijí do roztodivného tvora a budou mít naprostou volnost ve výbavě své postavy. Jak takový mutant bojuje?

Velké změny ve vedení Sony Interactive Entertainment

Restrukturalizace v Sony Interactive Entertainment pokračuje. Po přeorganizování nejstaršího first-party studia přišlo na řadu samo vedení celé společnosti, které se dočkalo velkých změn.

Zahrajeme si na PlayStationu 5 hry ze starších generací konzolí?

Před příchodem PlayStationu 5 byla nalezena celá řada patentů poukazující na zpětnou kompatibilitu, leč nová generace konzole od Sony v současné době podporuje pouze hry určené pro PlayStation 4.

Dokument ukazuje svérázný vývoj Samorostu 3

Výborná adventura od českého studia Amanita Design slaví páté narozeniny. Při této příležitosti vývojáři vydali půlhodinový dokument, který mimo jiné ukazuje, za jakých okolností hra vznikala.

Hitman 3 se dočká sedmi smrtelných hříchů v placených DLC

Hitman 3: Seven Deadly Sins bude kolekcí escalation kontraktů, které nabídnou i nové obleky a odemykatelné předměty. Vycházet budou společně s tematickým obsahem zdarma v rámci Seasons of Sin.

DLC pro retro střílečku Ion Fury vyjde letos v létě

Povedenou střílečku Ion Fury postavenou na enginu Duke Nukem 3D čeká rozšíření s názvem Aftershock. Těšit se můžeme na nové úrovně a hračky nebo na možnost konečně vyřídit hlavního padoucha.