Zobrazit vše ve dne 12. 3. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E15

Servery jsou v plamenech!

Dnes nás v 90VTEŘINÁCH čeká velice zajímavý crossover Valheimu a Frozen, opravdu nekecáme! Dobrá kecáme, ale například pokračování Life is Strange bude reálné!

Dying Light 2 žije. Po více než roce se zombie akce připomene

Dobrá zpráva, pokračování survival akce Dying Light žije. Polská společnost Techland dnes do světa vyslala zprávu, že se s námi podělí o nové informace z vývoje.

Skákačka Crash Bandicoot 4 vyjde koncem měsíce na PC

Dnes na PlayStation 5, Xbox Series X/S a Nintendo Switch vychází skákačka Crash Bandicoot 4. Současně jsme se dozvěděli, že PC hráči na nové dobrodružství oblíbeného vačnatce nebudou čekat tak dlouho.

Nepřátelé v Halo Infinite se budou chovat jinak ve dne a v noci

Halo Infinite nemá být tím ošklivým káčátkem, které bylo ukázáno loni v létě. Od té doby vývojáři na duchovním restartu dobrodružství ikonického Master Chiefa zamakali.

Asus ROG Phone 5 má 18 GB RAM a 144 Hz displej

Asus představil novou generaci telefonů ROG Phone. Přináší skvělý výkon, kontrastní poměr, obnovovací frekvenci a spoustu dalších věcí, které hráče určitě potěší, cenovka už ale méně.

EA se postará o první hru od studia hvězdy seriálu Vychováni vlky

Electronic Arts v rámci svého programu pro nezávislá studia uzavřela spolupráci s mladou firmou Silver Rain Games, kterou založil představitel Bayeka z Assassin's Creed Origins.

V Německu bojují proti loot boxům. Tenhle byznys model generuje stále více peněz

Výzkumná společnost Juniper poukazuje na růst zisků v rámci lootboxového systému. Tento byznys model generuje stále víc peněž, ovšem v Německu chtějí hry s nimi označit známkou 18+.

Square Enix příští týden ukáže Life is Strange 3 a oslaví 25 let s Tomb Raider

Vydavatelská společnost Square Enix nebude čekat na E3, Gamescom nebo jiné každoroční konference. Místo toho uspořádá speciální jarní prezentaci, kde ukáže své novinky.

V Immortals: Fenyx Rising čeká na hráče nový hrdina v čínské mytologii

Druhé rozšíření s názvem Myths of the Eastern Realm je na cestě. Hráče zavede do nového světa inspirovaného čínskou mytologií a seznámí je s hrdinou jménem Ku.

Kolonizace Marsu zdarma, prodeje her na PS5, Valheim na Switch?

The Sims 5 může mít multiplayer. Strategie Phoenix Point dorazí na konzole. Vtipné video z Diabla 2. Skater XL má novou mapu. Zemřel zakladatel studia Rockstar Leeds. Odklad DLC pro Borderlands 3.