Zobrazit vše ve dne 17. 2. 2021

Xbox Series X/S výrazně vylepší snímky za sekundu u zpětně kompatibilních her

Společnost Microsoft vylepšila svou zpětnou kompatibilitu. Inženýři vyvinuli nástroj FPS Boost, který bude schopen u konzolí Xbox Series X/S téměř zdvojnásobit snímky za sekundu u vybraných her.

V No Man’s Sky můžete nově chovat mimozemské mazlíčky

Vesmírné dobrodružství No Man’s Sky dostává novou aktualizaci s podtitulem Companions. Hráči si mohou nově ochočit zvíře, komunikovat s ním, krmit ho a dokonce jej šlechtit.

O víkendu má být oznámen remaster druhého Diabla

Na víkendovém BlizzConline bude oznámen remaster druhého Diabla, který vyjde pod názvem Diablo 2: Resurrected, informuje známý insider. Co dalšího na BlizzConline uvidíme?

PlayStation utratí stovky milionů dolarů za exkluzivity od jiných studií

Sony plánuje investovat stovky milionů dolarů do vývoje exkluzivit pro PlayStation 5, které vytvoření externí týmy. Stejným způsobem vznikl Spider-Man z roku 2018 a chystaný titul Returnal.

Xbox představil bezdrátová sluchátka pro konzole, PC i mobily

Xbox od konzole Xbox 360 poprvé představil vlastní bezdrátová sluchátka; přinesou například 15 hodin výdrže na jedno nabití. Prodávat se začnou příští měsíc a cena bude relativně přívětivá.

Střílečka Instinction se tváří jako nástupce slavného Dino Crisis

Otázku, zdali se jedná o nástupce této pecky z roku 1999, si kladou i samotní vývojáři ze studia Hashbane. Díky nim budeme mít možnost opět stanout tváří v tvář dávno vyhynulým tvorům.

Třetí odklad ambiciózního MMO New World od Amazonu

Ambiciózní masivně multiplayerové fantasy RPG od Amazon Game Studios je potřetí odloženo. New World nebude v plné verzi spuštěno během jara, ale až v létě. Vývojáři přidají nový obsah.

Létání nad vylepšeným Spojeným královstvím a Irskem v Microsoft Flight Simulatoru

Nové video ukazuje nový world update pro Microsoft Flight Simulator. Vývojáři z Asobo Studios pokračují v přidávání detailů do své ambiciózní hry. Tentokrát se zaměřili na Spojené království a Irsko.

Arma 3 Creator DLC: CSLA Iron Curtain na nových screenshotech

Obrázky z přídavku o fiktivním konfliktu mezi Československem a Spojenými státy poodhalují připravované jednotky, vozidla nebo prostředí mapy Gabreta. Samozřejmě nechybí ani klasická škodovka.

Demake Zaklínače, problémy remaku Prince of Persia, Hogwarts Legacy možná dříve

Prince of Persia: Sands of Time Remake měl být odložen z důvodu problémů pramenících z nezkušenosti vývojářů. Akční RPG ze světa Harryho Pottera možná vyjde dříve. V Remedy jsou spokojeni.