Článek vznikl v rámci placené spolupráce: Kdo někdy sháněl dárky těsně před Vánoci, ví, o jak hororový zážitek může jít. Zboží na e-shopech jsou dávno nedostupné, pošta nestíhá a pobíhat na Štědrý den po benzinkách či tržnicích také není zrovna elegantní řešení.  Jestli se takové situaci chcete letos obloukem vyhnout, máme pro vás výborný tip. Věnujte svým blízkým dárkový poukaz. Obdarovaný si sám vybere, kdy a na co poukaz použije a vám to ušetří čas i zbytečné nervy.

Na Givery.cz najdete poukazy na oblíbené značky jako Zalando, Audioteka nebo třeba Netflix. Stačí trefit zájmy obdarovaného a on už si za poukázku pořídí, co se mu zlíbí. A že je z čeho vybírat!

ELEKTRONIKA OD NEJLEPŠÍCH PRODEJCŮ

Vybrat tu správnou elektroniku může být skoro stejně zapeklité jako najít vhodné oblečení. Nikdy zkrátka nevíte, jestli se dotyčnému trefíte do noty. Dárkový poukaz online naštěstí nabízí tisíce možností, ze kterých si vybere i nejnáročnější “fajnšmekr”.

OBLÍBENÉ MÓDNÍ ZNAČKY H&M, ZALANDO A DALŠÍ

Pro někoho není snadné obléknout ani sám sebe, natož se ještě trefit do vkusu a velikosti někoho druhého. Poukázka na oblečení je proto skvělým řešením pro každého, kdo si není jistý výběrem. V nabídce dárkových poukazů najdete oblíbené módní značky jako H&M, Zalando či Zoot.

PŘEDPLATNÉ NA NETFLIX, VOYO ČI AUDIOTÉKU

Streamovací služby jsou ohromným fenoménem poslední doby a není tedy divu, že o Vánocích půjde o jeden z letošních bestsellerů. Na Giverech seženete předplatné na Netflix v hodnotách 400 Kč nebo 1000 Kč. Voyo kupon je pak k dostání ve variantách 1 měsíc, 2 měsíce, 3 měsíce, 6 měsíců a 12 měsíců.

Jestliže máte mezi blízkými někoho, kdo více než filmy a seriály ocení kvalitní literaturu, můžete zvolit poukaz na Audiotéku, kde je namluveno více než 6000 audioknižních titulů.

DÁRKOVÁ POUKÁZKA NA DROGERII

Poukázka na drogerii je naprostá klasika, která nikdy nezklame. Ať už chcete obdarovat babičku a dědečka, maminku nebo třeba přítelkyni/přítele, díky bohatému výběru si tu na své přijde opravdu každý. Na Giverech seženete např. poukaz do drogerie DM, lékarny Pilulka.cz nebo třeba do e-shopu s produkty šetrným k životnímu prostředí Econea.

DARUJTE ZÁŽITEK!

Jestli i ve svém okolí máte podobné dobrodruhy, poukaz na Slevomat či Zážitky.cz je výborným řešením.

UNIVERZÁLNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ

A na závěr ideální volba pro zahnání každé dárkové krize: Univerzální dárkový poukaz je možné použít na všechny produkty od Givery.cz. Stejně jako u ostatních poukazů je výhodou rychlé a snadné doručení. I když kupon zakoupíte na poslední chvíli, během několika minut vám přijde na e-mail - připravený k okamžitému vytisknutí.