Klasické deskovky a minihry se dostanou na Nintendo Switch koncem měsíce s příchodem hry Mario Party Superstars. Ta čerpá z více než dvacetileté historie a nabídne pět klasických stolních her z konzole Nintendo 64. Těšit se můžete na Yoshi's Tropical Island, Space Land, Peach's Birthday Cake, Woody Woods a Horror Land, které jsou přepracovány pro Switch a přinášejí unikátní události a podporují online.

Nintendo upozorňuje také na malou hrstku klasických miniher. Celkem jich v Mario Party Superstars bude sto. Kolekce zahrnuje hry napříč celou Mario Party serií, včetně všichni proti všem, 2 vs. 2, 1 vs. 3 a duely. Všechny minihry lze hrát tradičním tlačítkovým ovládáním, tudíž můžete využít ovladačů Joy-Con, Nintendo Switch Pro Controlleru i konzole Nintendo Switch Lite.

Ve videu jsou k vidění mimo jiné minihry Face-Lift, Hot Rope Jump, Pushy Penguins a Goomba Spotting.

„Zahajte party kdykoliv a kdekoliv skrz lokální bezdrátové přepojení či díky možnosti hrát online. Souboje ve stolních hrách s přáteli se ukládají po každém tahu, pauzu si tedy můžete udělat kdykoliv budete potřeba. Pomocí samolepek můžete při sbírání hvězd ostatní hráče pochválit, nebo jim naopak ztížit situaci. Všechny režimy podporují online multiplayer, tudíž se můžete s přáteli dohodnout na několika rychlých hrách, ale i zahájit maraton klidně i o 30 tazích. Ochutnat pocit vítězství (a krást ostatním hvězdy) je skvělé bez ohledu na to, kde se aktuálně nacházíte,“ dodává tisková zpráva.

Mario Party Superstars má datum vydání nastaveno na 29. 10. 2021 pro konzoli Nintendo Switch.