Zobrazit vše ve dne 28. 12. 2020

Rozdávání her na Epic Storu se blíží ke konci

Epic si svým štědrým rozdáváním her získal přízeň nejednoho hráče. Pojďme se podívat, co si pro nás připravil pro poslední prosincové dny. Dnes je na řadě survival titul Stranded Deep.

Nejlepší Switch exkluzivita roku 2020 komunity INDIAN

V rámci hlasování o hrách roku 2020 komunity INDIAN máte možnost rozhodnout o nejlepším exkluzivitě pro Nintendo Switch. Vyhraje Animal Crossing New Horizons?

Komunitě Steamu se nejvíce líbí nezávislé tituly, včetně jednoho českého

Čekali jste, že uživatelským hodnocením na Steamu budou kralovat velké tituly, o kterých se všude mluví? Je tomu přesně naopak. Žebříček nejlépe hodnocených her ovládly indie kousky.

Druhá parodie na GTA je plně složena z low-poly modelů

Společnost PlayWay před koncem roku přichází s dalším zajímavým a odvážným titulem. Po simulátorech mechanika, dělníka nebo Ježíše Krista dorazí druhá parodie na Grand Theft Auto.

Mezi nejprodávanější hry na Steamu patří i dvě české

Steam se s námi podělil o seznam nejpopulárnějších her za uplynulý rok. Mezi nejhranějšími a nejprodávanějšími tituly nechybí ani očekávaný Cyberpunk 2077, kultovní GTA V či nečekaný hit Among Us.

Do Pokémon Sword and Shield dorazila aktualizace 1.3.1

Pokud jste jedni z těch hráčů, kteří vlastní Nintendo Switch a oblíbili jste si lovení pokémonů v Pokémon Sword and Shield, jistě oceníte nejnovější aktualizaci, která se postarala o řadu bugů.

Pokračování survival hry The Forest má nový trailer

Sons of the Forest je název druhého dílu série Forest, ve které jde především o přežití a boj s démony a lidožrouty. Rok od prvního představení se nám ukazuje v novém traileru.