Zobrazit vše ve dne 23. 12. 2020

Hades je král Rogue-like žánru

Her na motivy řecké mytologie už tu pár bylo, tentokrát se ovšem podíváme do podsvětí. Hades je rogue-like styl hry od studia SuperGiant Games, který tento žánr posouvá o level výš.

Největší videoherní překvapení roku 2020 komunity INDIAN

V rámci hlasování o hrách roku 2020 komunity INDIAN máte možnost rozhodnout o titulu, který vás v letošním roce příjemně překvapil.

Sedmou hrou zdarma od Epicu je Tropico 5

V rámci vánočního rozdávání her si můžete na Epic Games Store do digitální knihovničky přidat budovatelskou strategii Tropico 5. V dalších dnech se na řadu dostane Inside a Darkest Dungeon.

Do konce roku je zdarma Overwatch

Během vánočních svátků si můžete bezplatně zahrát Overwatch od Blizzardu. Plná verze se všemi hrdiny, mapami a módy je dostupná na počítačích i konzolích PlayStation a Xbox.

Sherlock Holmes: Chapter One má nabídnout přes 30 vedlejších misí

Otevřený svět prequelu se Sherlockem Holmes slibuje mnohé. Důraz na vaše vlastní detektivní schopnosti, spoustu příběhu a více než 30 vedlejších úkolů, potažmo případů.

Tormentor od tvůrců Agony vás má šokovat sadistickou náplní

Stanete se sadistou, budete mučit své oběti, užívat si to a bavit se u toho. Aby toho nebylo málo, tak své počínání budete streamovat na dark web divákům, kteří vám za to budou platit.

Konzole od KFC má být velmi výkonná a ohřeje vám i kuře

KFC znovu škádlí svou konzolí. Řetězec fast food restaurací už v létě oznámil svou KFConsole, tedy záhadnou konzoli, kterou jsme všichni vnímali jako vtip související s problémy u PS5 a Xbox Series X.

Slevy na Steamu, čeština pro Red Dead Redemption 2, Brigador zdarma

Na Steamu začaly vánoční slevy. Fanoušci bojují s překladem Red Dead Redemption 2. Xbox Game Pass se ohlíží za rokem 2020. Fall Guys naděluje všem hráčům. Nové skiny ve Fortnite.