Zobrazit vše ve dne 16. 12. 2020

Cyberpunk 2077: Daniel Vávra byl ze začátku zmaten. Pak si ale hru užil

Do hraní Cyberpunku 2077 se Vávra pustil hned po jeho vydání. Nejprve byl ale zmaten a nechápal začátek příběhu. Dokonce napsal, jak jednoduše by šlo tenhle problém opravit.

Problémy Cyberpunku 2077 stály zakladatele CD Projektu dost peněz

V polském studiu CD Projekt RED nemohou slavit. Místo popíjení šampaňského se museli vrhnout zpět do práce a hru opravit Očekávaný Cyberpunk 2077 je plný chyb a technických nedodělků.

SnowRunner má konečně modifikace na konzolích

Oblíbená off-road simulace SnowRunner má rozrostlou základnu hráčů zejména na počítačích, které jsou domovem všelijakých simulátorů. Postupně si ale tento žánr probojovává cestu na konzolích.

Dvě nové civilizace a tři kampaně pro Age of Empires II: Definitive Edition

Navzdory vydání definitivní edice třetího Age of Empires nezapomněl Microsoft s vývojáři z Forgotten Empires na Age of Empires II: Definitive Edition. Důkazem je nové DLC.

World of Tanks Console spouští největší aktualizaci

Spuštění aktualizace 6.0 doprovázejí akční hrdinové jako je Rambo, Snake a Braddock. Hráči se mohou těšit na největší update od samotného začátku hry, včetně přepracovaného herního enginu.

Amanita Design chystají psychedelický horor Happy Game

České nezávislé studio stojící za hrami Creaks, Pilgrims, Chuchel, Samorost nebo Machinarium varovalo, že se Happy Game od předešlých her výrazně liší. Vždyť jde o psychedelickou hororovou adventuru.

Nová konzole od SNK, Británie možná zakáže drahý přeprodej

SnowRunner má modifikace na konzolích. EA Play pro PC Xbox Game Pass se zpožděním. Vánoční svátky v Ghostrunneru. Grand Theft Auto Online výrazně rozšířeno a další zprávičky z herního světa.

Souhrn z Nintendo Indie World Showcase: Spelunky a Among Us pro Switch

Nintendo odhalilo hry, které v blízké době dorazí na Nintendo Switch. Na seznamu se objevily už dávno známé tituly, ale došlo i na nějaké ty novinky. Určitě potěší Spelunky a hit Among Us.