Zobrazit vše ve dne 19. 11. 2020
TOP 5 Epizoda S1E174

Retro střílečky

Retro nás prostě občas táhne, ale co když nechceme jít až moc zpátky? Tak někde za dob her jako je DOOM a Quake nám bylo dobře. Proč se nevrátit trochu zpátky, akorát s výpomocí moderních technologií?

Cyberpunk 2077 se chlubí dalšími trailery a informacemi

Nová epizoda Night City Wire se výrazně zaměřovala na herce Keanu Reevese a jeho roli ve hře, Johnnyho Silverhanda, nechybí ani nový trailer a pohled do zákulisí.

Vývojáři série Hitman lákají na jejich nový projekt s licencí Jamese Bonda

Nezávislé dánské studio stojící za sérií Hitman se rozhodlo znovu zabrousit do dalších vod. Tentokrát s oficiálně licencovanou hrou na motivy slavného agenta Jamese Bonda.

Battle Royale režim v Age of Empires II: Definitive Edition

Závod o zdroje a čas na postupně se zmenšující mapě dorazil do real-time strategie Age of Empires II: Definitive Edition v rámci bezplatné aktualizaci k oslavě prvního výročí hry.

Vše, co potřebujete vědět o PlayStation 5. Ultimátní FAQ

S příchodem PlayStationu 5 máme spoustu palčivých otázek, na které chceme znát odpovědi. Dobrá zpráva. Máme tady odpovědi přímo od Sony na často kladené otázky.

PlayStation 5 vychází v České republice i na Slovensku

Od dnešního dne si mohou novou PS5 vyzkoušet i herní fanoušci ze střední Evropy. Po uvedení na sedmi trzích v minulém týdnu je tak nyní konzole oficiálně uvedena také v České republice a na Slovensku.

Ubisoft popřel velkou spekulaci o Far Cry 6

Po představení Far Cry 6 se internetem začaly šířit spekulace, že hra bude prequelem trojky. Plus možné datum vydání odhalil Microsoft Store. Hra má vyjít už během jara.

World of Tanks na nové generaci konzolí

Masivně multiplayerové bitvy s tanky využívají výkon PlayStationu 5 a Xboxu Series X/S. Hráči se mohou těšit na lepší kvalitu hry i podporu cross-play a cross-progress.

Skull & Bones najelo na mělčinu. Vývoj opustil generální ředitel

Skull & Bones od francouzského Ubisoftu to rozhodně nemá lehké. Vývoj hry byl od E3 2017 už několikrát restartován a datum vydání také nezůstalo stejné. Z hlubin se ale vynořil další problém.

Nový projekt od tvůrců Hitmana, netradiční reklama na PS5, nová mapa do Among Us

Dobré ráno. U příležitosti vydání PlayStationu 5 si britská pobočka připravila netradiční reklamu v londýnském metru. Nejspíš tu máme teaser na Total War: Warhammer 3. Biomutant je stále ve vývoji.