Jako obvykle, poslední středa v měsíci a Sony představuje hry, které si budou moci předplatitelé PlayStation Plus přidat do své knihovny. Pro listopad/november budou v nabídne tři různé tituly.
Bezplatné vylepšení, kompatibilita uložených pozic i 4K rozlišení při 60 snímcích za sekundu. Studio Hello Games představilo next-gen verzi svého vesmírného dobrodružství No Man's Sky.
Slova prezidenta PlayStationu doprovází nová reklama. Jim Ryan se rozpovídal o předobjednávkách, očekávání i o rozšiřování svých studií a možnosti fúzí a akvizic.
Watch Dogs: Legion zkouší něco nového. Jeho příběhem se nevydáte jako jeden hrdina, ale zastáváte celou organizaci DedSec. Vydejme se tedy do ulic Londýna a vybudujme odboj proti vládnoucímu Albionu.
Vedoucí obchodní značky Xbox Phil Spencer se rozpovídal o její budoucnosti. Jaké exkluzivní tituly nás čekají? Kam se dále bude rozšiřovat Game Pass? Jak postupuje akvizice do společnosti ZeniMax?
SadSquare Studios se rozhodli navázat tam, kde Kojima musel skončit. Visage je psychologický horor, který si získal hráče v předběžném přístupu. Kdy ale vyjde plná verze?
Indian je herní projekt sdružující hráče a hráčky všeho věku kolem témat o počítačových a konzolových hrách.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.
MediaRealms s.r.o. © 2021
Americano 1.5.29 | IN | 57 ms |