Česká společnost Comgad/Playman nám zaslala důležitou novinku pro tuzemské hráče. U lokalizací nadcházejících her Sniper Ghost Warrior Contracts a Bee Simulator se vyskytly problémy, které se týkají konzolových verzí. Nemějte ale strach, obě hry budou mít české titulky.

Čeština pro Bee Simulator je již zcela hotová a implementovaná, do hry se však dostane až s prvním patchem po vydání z důvodu dřívějšího odevzdávání patchů Sony a Microsoftu (kvůli certifikaci). To znamená, že nepůjde o takzvaný day one patch dostupný v den vydání hry, ale o první po vydání hry. Můžeme se tak bavit o dnech až týdnech.

U hry Sniper Ghost Warior Contracts se opozdila implementace pro konzolové verze a češtinu distributor očekává do tří týdnů po vydání. U PC verze bude čeština dostupná v den vydání hry.

„Lokalizace her do češtiny je naší prioritou a vnímáme ji jako nedílnou součást naší práce, ne vždy je ale v našich silách zajistit ji na den vydání (většinou je na vině implementace). I v průběhu příštího roku se tak budeme nadále snažit o co nejlepší české lokalizace do co nejvíce titulů, včetně již ohlášených her Cyberpunk 2077 a Gods and Monsters,“ dodává tisková zpráva.

Bee Simulator vychází 14. listopadu/novembra na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. České titulky budou u prvních třech platforem. Sniper Ghost Warrior Contracts bude následovat 22. listopadu/novembra ve verzích pro PC, PS4 a Xbox One.