Pokud jste ještě nezavítali na Epic Games Store, abyste si do digitální knihovničky přidali příběhový akční RPG titul Dragon Age: Inquisition v edici Game of the Year, tak máte stále čas. Zajímavě vypadá také další titul.

Společnost Epic se rozhodla v nadcházejících týdnech rozdat čtyři AAA hry. Dragon Age: Inquisition ve čtvrtek vystřídá tajemná hra, kterou předčasně odhalil známý a velice spolehlivý billbil-kun. Ten o víkendu přinesl menší hádanku. Vyřešil ji uživatel ZTDKXN$.

Na co se tedy můžeme těšit? Dle všeho bude od čtvrtka 23. 5. 2024 zdarma Farming Simulator 22. Oblíbená zemědělská simulace z roku 2021 láká hráče na možnost postavit si vlastní farmu, a kromě sklízení úrody a pečování o zvířata se můžete zapojit do komplexní výroby produktů jako je chléb či dorty.

„Zemědělství, chov zvířat a lesnictví zahrnují celou řadu aktivit, ale i nástrahy ročních období, zejména toho zimního. Postav si farmu na základě vlastního návrhu, rozšiř své aktivity o samostatnou výrobu a založ zemědělské impérium! Farmu můžeš řídit i společně s přáteli v multiplayerovém režimu i na různých platformách,“ dočteme se v popisku. Ten vyjmenovává více než 400 vozů a strojů od více než 100 skutečných zemědělských značek jako Case IH, CLAAS, Fendt, John Deere, Massey Ferguson, New Holland, Valtra a mnohých dalších.

„Farming Simulator 22 přináší hromadu nových herních funkcí a možností a nabízí více obsahu a herní volnosti než když dřív, včetně nových aktivit péče o půdu jako mulčování nebo sběr kamenů, vylepšeného režimu výstavby s novými skleníky a včelími úly a nové tvorby postavy, aby tvoje farma mohla opravdu ožít,“ dodává popisek.

Farming Simulator 22 obsahuje české titulky. Letos na podzim se očekává vydání nového Farming Simulatoru. Zatím nebyl oznámen.