Zobrazit vše ve dne 23. 9. 2022

Vlaada Chvátil a jeho cesta k úspěchu - Rozhovor

Před nějakou dobou jsme měli možnost vyzpovídat jednoho z nejznámějších českých vývojářů Vlaadu Chvátila. O jaké tajemství se s námi podělil a jak se k vývojářství vlastně dostal?

WRC od Codemasters má příjemně překvapit

Codemasters mají licenci od roku 2023 do roku 2027. První hra, pravděpodobně pod názvem WRC 23, vyjde v příštím roce a podle informací od známého insidera hodlá přinést nové možnosti.

První záběry z PC verze Spider-Man: Miles Morales

Sony prostřednictvím teaser traileru vnadí na PC verzi Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, která vyjde během letošního podzimu na Steamu a Epic Games Store. Hra běží v rozlišení 4K při 60 FPS.

Žurnalistika vůbec není stresující – Jak se mají herní novináři v roce 2022?

Agentura Big Games Machine udělala výzkum mezi herními žurnalisty o jejich práci. S výsledky se kupodivu celkem často ztotožňujeme. Úvádíme výběr toho nejzajímavějšího z odpovědí.

Saints Row to má nahnuté. V Embraceru doufali v lepší přijetí

Pro návrat Saints Row si společnost Deep Silver vybrala klidnější srpen a udělala dobře. Bláznivá akce se potýká s chybami a zastaralou grafikou. Kritika je na místě, ale s ní není spokojen šéf.

Steam výrazně vylepšil žebříčky nejprodávanějších a nejhranějších her

Společnost Valve vylepšila žebříčky nejprodávanějších a nejhranějších her na Steamu a všechna tahle data přehledně prezentuje na nové stránce, kde vidíme vše potřebné.

Assassin’s Creed: Mirage se bude zabývat arabskou a muslimskou mytologií

Ve filmečku oznamujícím Assassin’s Creed: Mirage jsme mohli vidět první příklad využití arabské a muslimské mytologie ve hře. Záměr potvrdila vedoucí příběhu Sarah Beaulieu.

V A Plague Tale: Requiem vynikne atmosféra díky ray tracingu

Společnosti Asobo Studio, Focus Entertainment a Nvidia v minutovém gameplay traileru ukazují atmosféru stealth akce A Plague Tale: Requiem, která vynikne díky ray tracingu.

Stručně: Informace o dalším odkladu Stalkera 2 jsou absurdní, strach o NFS a tvorba mapy GTA 6

Fanoušci sestavují mapu GTA 6. Steelrising dostane New Game Plus. Vadí vám zvuk při zapnutí Xboxu? 50 nejlepších hráčů v NHL 23. Šéf Microsoftu přesvědčen o akvizici Activisionu Blizzard.