Zobrazit vše ve dne 1. 7. 2022

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry července 2022

Pokud neprahnete po veleznámých hrách a zajímáte se o menší, ale zajímavé tituly, tak v červenci si přijdete na své. V takovém případě totiž neplatí letní okurková sezóna.

Absurdní tweet EA vyvolal bouři. Zesměšňuje hráče singleplayerových her?

Byl to šéf Electronic Arts, který na konci roku 2010 prohlásil, že singleplayerové hry jsou mrtvé. Po dlouhé době se velký vydavatel znovu dostal do sporu s fanoušky příběhových her pro jednoho hráče.

Toxičtí hráči útočí na vývojáře očekávaného God of War: Ragnarok

Nenávist vůči vývojářům God of War: Ragnarok pramení z nedostatku informací. Nervozitu kolem pokračování akční adventury rozdmýchávají spekulace o datu vydání a zprávy různých insiderů.

Technoblade, jeden z nejznámějších Minecraft YouTuberů, zemřel na rakovinu

Smutné zprávy se dnes šíří napříč Minecraft komunitou po celém internetu. Jeden z nejznámějších YouTuberů v tomto prostoru totiž ve 23 letech zemřel na rakovinu.

The Sims 4 se zaměřuje na dospívání ve středoškolském rozšíření

Od dnešního dne si studenti užívají letní prázdniny, už brzy ale budou moci zavítat zpět do školy prostřednictvím středoškolského rozšíření hry The Sims 4. Zaměří se na dospívání.

Blíží se testování kooperativní kampaně Halo Infinite

Společnost Microsoft oznámila začátek bety dlouho očekávané kooperativní kampaně Halo Infinite. Testy odstartují opravdu velmi brzy. Jak vše bude probíhat a co beta nabídne?

Zdarma pro PC je Hood: Outlaws & Legends a další dvě hry

Epic Games Store nabízí zdarma tři hry. K multiplayerové akci Hood: Outlaws & Legends přidává další dvě hry, včetně remasteru kultovního titulu. Vyberete si jednu z nich?

Listopad se opět plní zajímavými hrami. Jakou si vyberete?

Zase dochází k tomu, že velké hry vyjdou až koncem roku. To je pro společnosti typické. Pro letošek máme počítat s tím, že v listopadu budou na trh uvedeny minimálně tři blockbustery.

Stuntfest je šílený battle royale s kaskadéry

Máme tady poněkud jinou variantu na battle royale. Stuntfest je kombinací závodění a sportovní hry, ve které se 18 odvážlivců snaží navzájem vyřadit v kaskadérské show.

Retro RPG titul Sea of Stars je odložen na rok 2023

Retro tahový RPG titul Sea of Stars, který je prequelem úspěšné a oceňované hry The Messenger, je odložen. Vývojáři ze studia Sabotage potřebují více času na doladění.