Zobrazit vše ve dne 11. 7. 2021

FIFA 22 vsadila na novou technologii HyperMotion

Pokročilé nasnímání zápasů 11 na 11, strojové učení, autentický pohyb celého týmu, taktický inteligence hráčů v útoku i obraně, nové animace, kinetické vzdušné souboje nebo vyrovnaná kontrola míče.

TOP 5 Epizoda S1E203

Hry, které speedruneři rozbili k nepoznání

Speedruneři se snaží každým dnem, aby dohráli hry rychleji než kdy předtím, ale ne vždy je to tak lehký úděl, protože občas nestačí jenom hrát rychle, ale je potřeba hru v podstatě kompletně rozbít.

Horory, střílečky, skákačky a čekání: Ohlédnutí za velkými herními momenty první poloviny roku 2021

Každý rok můžeme ve videoherním světě zažít mnoho skvělých momentů, avšak posledních dvanáct měsíců bylo silně poznamenáno celosvětovou pandemií, odklady a čekáním na nedostatkové zboží.

Asynchronní multiplayerový parkour plný nástrah - Phantom Abyss

Asynchronní multiplayerový parkour plný nástrah v zapomenutých kobkách. Tak o tom je Phantom Abyss. Jeden pokus, jedna relikvie, jeden vítěz a my vám přinášíme jedno preview o této novince.

Epic rozdává dvě strategie. Podíváte se do viktoriánské doby a budete stavět mosty

Do své knihovny si můžete přidat Ironcast a Bridge Constructor: The Walking Dead. O čem tyto tituly jsou? Detailně se na ně podíváme v dnešním článku. Trefil se vám Epic Games Store do vkusu?

Vikinský rybí wrap. Vývojáři Valheimu radí, jak si jej připravit doma

Vývojáři Valheimu na Twitteru zaskočili netradiční zprávou. Ta obsahuje recept na rybí wrap, který si hráči připravují ve hře. Mimo jiné v něm radí, čím nahradit olej z příšer.

Gorilla Tag letí nahoru. Jednoduchou VR hru hraje přes půl milionu hráčů

Jednočlenný projekt Gorilla Tag hraje v předběžném přístupu téměř 700 tisíc lidí. Láká na zajímavý pohybový model, který hráče vtáhne. Co dalšího tahle hra nabízí?