Zobrazit vše ve dne 4. 4. 2021
INDIAN Epizoda S13E2

Opravdu způsobují videohry agresivitu?

Videohry jsou často využívány v politickém boji. Jak? Přeci tím, že způsobují násilí. Jenže to je v herním designu ukotveno tak moc ve svém jádru, že by jeho absense změnila svět videoher navždy.

Víkendový kvíz s obecnými znalostmi ze světa her - #02

Sledujete pravidelně novinky z herního světa? Vyznáte se v nejrůznějších značkách a žánrech? Zkrátka se orientujete v herním světě? Pak nám to můžete dokázat v našem víkendovém kvízu!

Na nové mapě v Among Us můžete zemřít i na záchodech!

Po velmi dlouhém vyčkávání je tu nová aktualizace do podzimního virálního hitu Among Us, která zavede vesmírnou posádku do zatím největší mapy ze všech.

Mapy nového Battlefieldu mají měnit přírodní katastrofy

Nový Battlefield mají obohatit přírodní katastrofy, které výrazně upraví mapu a mohou dokonce zničit budovy. Matka příroda se má předvést skrz tornáda, povodně, sopečné erupce i zemětřesení.

V Cooking Simulatoru budete vařit post-apokalyptická jídla ve stylu Falloutu

Vývojáři oznámili dodatečný balíček Shelter. Ten hráče Cooking Simulatoru zavede do kuchyně v protiatomovém krytu. V post-apokalyptickém světě budete vařit jídla ve stylu Falloutu.

I Am Jesus Christ ve velikonočním videu ukazuje léčbu a chůzi po vodě

Netradiční simulátor Ježíše Krista pokračuje ve své cestě na Kickstarter a ve velikonočním deníčku z vývoje ukazuje výřez z biblické události v synagoze Kafarnaum.

Zběsilá střílečka Returnal ukazuje zbraně a děsivé protivníky

Vydání PlayStation 5 exkluzivity od finského studia Housemarque se blíží. Sony přikládá pod kotlem a její japonská pobočka servíruje nový gameplay trailer z Returnal.

Elder Scrolls Online bude vylepšeno pro PS5 a Xbox Series X|S

Masivně multiplayerové RPG The Elder Scrolls Online bude na PlayStationu 5 a Xboxu Series X|S fungovat při 60 snímcích za sekundu. Aktualizace bude dostupná za dva měsíce.