Zobrazit vše ve dne 22. 3. 2021

Střílečka Atomic Heart s atmosférou BioShocku má fotografický režim

Ultra realistický fotografický režim bude mít first-person střílečka Atomic Heart, která svou atmosférou evokuje BioShock a post-apokalyptické Metro. K tomu nové screenshoty.

Tajemnou postavou do Tekken 7 není Ciri, ale polská premiérka

Lidia Sobieska je v bojovce Tekken 7 od Bandai Namco polskou premiérkou. Do hry se dostane zítra s úplně novou arénou Paradise Island. Vše v rámci čtvrté sezóny.

INDIAN Epizoda S13E1

ROBLOX: Temná Strana Kreativních Světů

Nejen Minecraft a Roblox, ale i mnoho dalších her poskytlo hráčům možnost tvořit svůj vlastní obsah. Módování her přineslo na svět tolik zajímavých konceptů. Co když se ale z módování stane business?

„Dělat hry na dvě generace konzolí zároveň stojí za prd,“ říká vývojář z Remedy

Na podzim loňského roku se na trhu konečně objevily konzole nové generace. To ale neznamená, že některé nové hry nebudou vycházet na předchozí generaci, což není pro některá studia zrovna snadné.

Resident Evil Village: Demo, HW nároky a nové informace

O dalším demu pro nadcházející Resident Evil 8: Village mluvíme v tomto týdnu podruhé. Tentokrát jsme se dozvěděli několik detailů o demoverzi i hře samotné. Co Capcom prozradil?

Konzole Xbox Series X|S budou podporovat Dolby Vision pro ještě lepší obraz

Microsoft krok po kroku vylepšuje novou generaci konzolí Xbox. Na řadu se dostává technologie vylepšující HDR. Dolby Vision přináší vyšší kvalitu obrazu než HDR10.

V ekonomické strategii Cartel Tycoon se stanete narkobaronem

Cartel Tycoon se odehrává v 80. letech a vy musíte rozšiřovat a dobývat, starat se o pašerácké řetězce, bránit se konkurenčním kartelům a dávat pozor na policii.

Beat Saber obohatil bezplatný balíček s novými písničkami

České studio Beat Games, které v roce 2019 koupil Facebook, se o svůj VR hit nadále náležitě stará. Tentokrát si tvůrci připravili bezplatný balíček se čtyřmi novými písničkami.

Zasazení nového Dragon Age, Mini DayZ 2, Xbox posiluje

BioWare nastiňuje zasazení nového Dragon Age. V Assassin's Creed Valhalla je velká chyba. Battlefield 6 bude brzy představen. Maneater na Switch. God of War Ragnarok letos nejspíš nebude.