Zobrazit vše ve dne 30. 12. 2021

Hry zdarma v hodnotě 100 000 Kč

Za uplynulý rok nám bylo naděleno kolem 200 her zdarma. Posbírali jste je všechny? O jaké pecky jste přišli? Shrneme si ty největší tituly, které bylo možno získat. A že jich je doopravdy hodně.

ILL je hororová survival střílečka s velkým důrazem na brutalitu a násilí

Zbytečně se nenadchněme, po Abandoned je rozumné zůstat obezřetní. Ovšem střílečce ILL se nedá upřít, že vypadá hodně zajímavě. Láká na znepokojivou atmosféru a brutální scény.

Platforma Ubisoft Nano míří na mobily

Ubisoft vydal další mobilní aplikaci. Jmenuje se Ubisoft Nano a je plná známých hrdinů a herních značek, cílí však na nenáročné hráče se zařízením Android. O jaké hry jde?

Fortnite byl několik hodin mimo provoz. Hráči dostanou kompenzaci

Neočekávané problémy postihly battle royale akci Fortnite včera k večeru. Servery byly několik hodin mimo provoz a do oblíbené hry se nebylo možné přihlásit a připojit.

Těchto 31 her bude v roce 2022 určitě v Game Passu

Xbox Game Pass a PC Game Pass v roce 2022 bez debat čekají další zajímavé hry. Microsoft se o své předplatné stará a vidí v něm velkou budoucnost, a to nejen na konzolích, ale také na počítačích.

Co čeká na Krata a Atrea? Nové detaily o God of War Ragnarök

Je hra hratelná od začátku do konce? První věkové hodnocení tomu nasvědčuje. Pokračování severského dobrodružství Krata a jeho syna může být blíže. Kolik světu ve hře navštívíme?

Deathloop může vyjít na další konzole po letních prázdninách

Na podzim příštího roku skončí konzolová exkluzivita PlayStationu na kritiky oceňovanou střílečku Deathloop od Arkane a Bethesdy. Na jakých platformách můžeme hru čekat?