Zobrazit vše ve dne 20. 12. 2021

PlayStation se snaží napravit vztahy s nezávislými tvůrci

V létě letošního roku si řada nezávislých vývojářů stěžovala na Sony. Vztahy mezi PlayStationem a indie světem měly být přerušeny. V Sony se soustředili pouze na blockbusterové tituly.

Nepovedený survival na závěr roku - Icarus

Začínat v survival žánru pořád dokola? Být v neustálém pohybu v otevřeném světě a plnit řadu misi? Tak tohle je Icarus od vývojáře DayZ. Má ovšem tento koncept na to uspět mezi hromadou survival her?

Jak se vyznáte ve hrách od Bohemia Interactive? Zjistěte to v našem kvízu

Bohemia Interactive minulý týden konečně řádně představilo svou buducnost, která se nese ve znamení herního enginu Enfusion. To je dostatečný důvod k tomu, abychom si připomínali také minulost studia.

Obrázky lesa a těžby dřeva z ruského rozšíření Euro Truck Simulatoru 2

S dodatečným balíčkem dorazí do hry také nový prefabrikát související s těžbou dřeva. Jak vidíte na obrázcích, budete moci dodávat a odvážet dřevo přímo z lesa.

Rozsévání chaosu v bláznivé akci Saints Row

Na twitterovém účtu Saints Row se objevilo velké množství krátkých videí z nadcházejícího restartu této bláznivé akční série. Podívat se můžeme do fiktivního města Santo Ileso, kde způsobíme spoušť.

V české strategii Mashinky se začal testovat multiplayer

Tři roky po vstupu do předběžného přístupu se v české strategii s vlaky začal testovat multiplayer. Hit Mashinky od Jana Zeleného zve komunitu, aby ho vyzkoušela.

Resident Evil Apocalypse s městem duchů je dle všeho vymyšlený

Na fóru 4chan se objevila spekulace o hře Resident Evil s kódovým označením Apocalypse. Slibuje third-person survival horor v prostředí popisovaném jako město duchů.

Nejlépe hodnocené hry roku 2021 podle hráčů Steamu možná ani neznáte

V letošním roce vyšlo několik zajímavých her, které strhly pozornost hráčů i novinářů. Ty ale budete marně hledat v žebříčku nejlépe hodnocených her hráči na Steamu.

Total War: Warhammer 3 představuje mapu kampaně

Nové gameplay záběry z Total War: Warhammer 3 jsou zaměřeny na představení strategické mapy kampaně. Doposud jsme se mohli podívat pouze na bitvy. Nyní si detailně prohlédneme mapu.