Zobrazit vše ve dne 29. 9. 2020
90VTEŘIN Epizoda S6E75

Srážka dvou planet?! Může za to Impostor!

Nečekaná popularizace Among Us s sebou nese značné změny ve vývojářském plánu, Mojang dává hlasovat, které potvůrky do hry zařadí a Hello Games naopak přemýšlí, jak se zbavit dvou planet v sobě!

Assassin's Creed Valhalla přibližuje příběh a odhaluje získání skryté čepele

Ve dvou a půl minutovém traileru se poprvé můžeme podrobně podívat na příběh vikingské ságy od Ubisoftu a dozvěděl se více o Vikinzích a hlavních postavách, včetně Eivora v mužské nebo ženské verzi.

Co nabídne Games with Gold v říjnu? Horory a halloweenskou adventuru

S předplatným Xbox Live Gold si v následujícím měsíci budete moci do katalogu přidat dva horory, hallooweenskou adventuru a dobrodružství ve starověkém Egyptě.

IKEA a ASUS spolupracují na herním nábytku

Odborníci na nábytek ze švédského obchodu IKEA spojili své síly se znalci počítačů z firmy ASUS a začali pracovat na cenové dostupném vybavení pro hráče. Tak co, koupili byste v IKEA něco takového?

Yakuza: Like a Dragon vyjde na všechny hlavní platformy

Dosti pozměněná Yakuza se blíží k nám a bude dostupná na počítačích i nové generaci konzolí. Máme pro vás systémové požadavky pro PC verzi.

PlayStation 5 nepodporuje uložené pozice z PS4 u vylepšených her

Od společnosti Sony v současné době chybí důležité informace o přechodu ze současné generace na novou. Jsou tu ale náznaky, že pro hráče modrého tábora to nebude tak jednoduché jako u Xboxu.

Xbox Series X výrazně zkracuje načítání her a drží snímky

Xbox Series X disponuje rychlým SSD diskem o kapacitě 1 TB. Kolik místa ale bude určeno pro instalaci aplikací a her? I to se dozvídáme z nových informací o příští generaci konzole od Microsoftu.

První obrázky ze Starfieldu, prodeje Mafie, uklidnění fanoušků Dying Light 2

Dobré ráno. Možná tu máme první obrázky ze Starfieldu od Bethesdy. Mezitím Techland uklidňuje fanoušky Dying Light 2, Capcom zvažuje Resident Evil 8: Village na PS4 a Xbox One a další zprávičky.