Zobrazit vše ve dne 4. 11. 2020
INDIAN Epizoda S12E134

Rozloučení s Xbox One a PlayStation 4

Už za pár týdnů tu máme konec dalšího životního cyklu herních konzolí. Rozhodli jsme se tedy zavzpomínat na nejvýznamnější okamžiky, které definovaly 8. generaci. Vítejte u speciálu Indiana.

Zpětná kompatibilita na Xboxu Series X/S: Armáda testerů a roky práce

Jednou z největších předností Xboxu Series X a Series S je zpětná kompatibilita, která byla pro Microsoft zásadním krokem u současné generace. Není divu, že se na ni americká společnost zaměřila.

Bus Simulator 21 ukazuje americkou mapu Angel Shores

Oblast Angel Shores je inspirována San Francisco Bay Area a nabízí jedinečné a fascinující čtvrtě, v nichž budete řídit svůj autobus, přepravovat lidi a řešit každodenní problémy.

PS5 hry nebudou podporovat PS VR. Zahrajete si pouze tituly z PS4

„Pokud si chcete zahrát nové hry ve virtuální realitě, musíte si danou hru pořídit v PS4 verzi, protože PS5 tituly nebudou PS VR vůbec podporovat,“ prohlásil šéf Sony.

Malý patch pro Among Us a příslib nové mapy a dalších novinek

Nečekaný hit Among Us, který vyšel před dvěma roky, ale největší popularitu zažívá teprve nyní, obdržel malý patch. Ten nejen opravuje hru, ale také přidává nové funkce a vylepšuje ty stávající.

Kolik místa na SSD disku nabídnou nové konzole?

Aktualizace: Po Xbox Series S známe volnou kapacitu SSD disků i u dalších konzolí nové generace od Microsoftu a Sony.

20 minut ze sci-fi thrilleru Observer: System Redux

Podívejte se do futuristického Krakova z roku 2084, kterému dominuje násilí a anarchie. Budoucnost je mnohem temnější, než si kdokoli dokázal představit. Stanete se nástrojem korporátního útlaku.

Poslední aktualizace Friday the 13th: The Game a vypnutí dedikovaných serverů

Friday the 13th: The Game měla na začátku velké problémy. I přesto se ale vývojářům podařilo vybudovat silnou komunitu a fanouškovskou základnu, která si tenhle asymetrický horor zamilovala.

God of War Ragnarok hrou roku, BlizzCon pro všechny

Dobré ráno. Blíží se lepší BloodRayne. PS5 je dle šéfa Xboxu drahou investicí. Epic Games Store mění hru zdarma. Next-gen horor The Medium má problémy v Austrálii. Days Gone vylepšeno pro PS5.