Zobrazit vše ve dne 18. 10. 2020

Angry Gelu recenzuje Serious Sam 4

Croteam po letech čekání vydal pokračování, tedy spíše prequel, své známé série Serious Sam. Obstojí tato střílečka ze staré školy moderním požadavkům hráčů? Asi ne, ale stejně je to pecka!

Jak se vám líbí uživatelské rozhraní PlayStationu 5?

Uživatelské rozhraní PlayStationu 5 je ve srovnání s PlayStation 4 jiné a nabízí nové možnosti. Mimo jiné je do systému integrován PlayStation Store. Novinkou jsou speciální karty.

Kradení aut v Cyberpunku 2077? Nejprve se to musíte naučit

Kradení aut v Cyberpunku 2077 nebude tak snadné jako například v Grand Theft Auto V od Rockstaru. Zapomeňte na to, že poprvé zapnete hru a hned budete krást vozidla.

Veřejná beta Call of Duty: Black Ops Cold War o 24 hodin prodloužena

Komunitě se podařilo vyřešit kódové zprávy, které byly odeslány na e-mail hráčům. Výsledkem je, že společnosti Activision, Treyarch a Raven Software prodloužily veřejnou betu o 24 hodin.

Trailerem se připomíná remake komiksové střílečky XIII

Tříminutovým trailerem zaměřeným na zbraně se připomíná remake komiksové střílečky XIII, která byla ve své době populární na PlayStationu 2. Předělávka míří na PC, PS4, Xbox One a Switch.

HARDWARE TEST Epizoda

DXRacer Iron IS132/N je herní židle nejen pro hráče

Židle vhodná jak do kanceláře, tak hráčského brlohu. Formou testů ozkoušet, jestli to je pravda.

American a Euro Truck Simulátory zvou na návštěvu Denveru a Iberie

Prostřednictvím nových obrázků se podíváme do Denveru, hlavního města státu Colorado, a na pěstování ovoce a zeleniny ve Španělsku a Portugalsku.

Na PC a konzole vyšel Monster Truck Championship

Společnosti Nacon a Teyon pro PC, PlayStation 4 a Xbox One vydaly Monster Truck Championship. Verze pro Nintendo Switch bude v prodeji od 19. 11. letošního roku.

90VTEŘIN Epizoda S6E80

Jak souvisí PS5 a burger?!

Stále hledáme Fiolu, ale nebojte! Blížíme se k cíli a to stejně jako se blíží k vydání nové konzole i Assassin's Creed Valhalla! O všem vám povíme v 90VTEŘINÁCH!