Zobrazit vše ve dne 8. 10. 2020

Vývojáři Cyberpunku 2077 ukážou vozidla

Vytáhněte kalendář a poznamenejte si do něj čtvrtý díl Night City Wire. Konat se bude už příští týden a zaměří se na vozidla projíždějící ulicemi Night City. Dojde i na nové gameplay záběry.

Mortal Kombat 11 oznamuje příchod Ramba i next-gen verze

Velké novinky pro fanoušky krvavé bojovky jsou tady. Vývojáři chystají druhý Kombat Pack s trojicí dalších hratelných postav i vylepšení pro PS5 a Xbox Series X/S.

Hra The Pathless s krásnou stylizací vyjde jako launch titul pro PS5

The Pathless nově představuje své datum vydání v krátkém traileru. Zahrajete si ji na novém PlayStationu již v den vydání. Necháte se zlákat výletem do tohoto světa?

Call of Duty: Black Ops Cold War vás nechá nastavit FOV i na konzolích

Nastavení šířky zorného pole byla doposud dominanta počítačových her, Treyarch se ale rozhodl přidat tuto možnost i pro konzolové hráče. Jsme opravdu zvědavi, jak moc to ovlivní celou plynulost hraní.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 předvádí návrat ve velkolepém stylu

Šikulové z Vicarious Visions, kteří skvěle zvládli Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, předělali první dva díly Tony Hawk's Pro Skater a postarali se o dvě nostalgie v jednom pořádném balení.

Nové demoverze pro PC, nová akce od tvůrců Alien Isolation, kupování postav ve Watch Dogs Legion

Dobré poledne. Na Steam se vrací herní festival s demoverzemi. Tvůrci Alien Isolation chystají novou akci. Se Switch Online si vyzkoušíte Overwatch. Detaily o mikrotransakcích ve Watch Dogs Legion.

Cross-playe a nového DLC se v Minecraft Dungeons dočkáme ještě letos

Minecraft se setkal s Diablem, z čehož nám na svět vzešla hra Minecraft Dungeons. Pěkná akce ve stylu Diabla, která dokáže zaujmout hráče snad všech věkových kategorií.