Do vydání Cyberpunku 2077 zbývá něco málo přes měsíc a na internetu se objevila mapa Night City a pohlednice, které budou přiloženy u fyzické edice hry.

Na obrázcích vidíme futuristickou metropoli, kterou v novém akčním RPG od tvůrců Zaklínače 3 navštívíme. Nezdá se, že by mapa skrývala něco překvapivého, přesto se ale fanoušci mohou na celou oblast rozdělenou na jednotlivé okresy podívat. Nezapomeňte, že se za městem nachází ještě rozsáhlá pustina.

Night City je menší než svět Zaklínače 3, ovšem oproti dobrodružství Geralta z Rivie tentokrát vývojáři nabídnou rozsáhlejší mnohapatrové budovy a hratelnost rozšíří o vertikální pohyb.

Přečtěte si také: Tým rebelů vznikl před 20 lety v Polsku. Výročí oslavuje CD Projekt RED, tvůrci Zaklínače a Cyberpunku

Cyberpunku 2077 vyjde 19. 11. letošního roku ve verzích pro PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 a Xbox Series X/S – na všech platformách s českými titulky. Odkladu už se nemusíme bát, hra je oficiálně Gold, což znamená, že vývoj skončil, bude se lisovat a vše připravovat na vydání. Vývojáři nyní pracují na opravách.