Zobrazit vše ve dne 3. 6. 2022

GeForce Now v červnu přidá do katalogu 25 her. Zmizí ale God of War

Do GeForce Now tento týden přibylo sedm titulů. To ale není vše. Do konce měsíce dorazí dalších 18 her. Bohužel ale zmizí akční adventura God of War od PlayStationu.

Ještě nové screenshoty z Final Fantasy XVI

Čekají na vás vysokooktanové bitvy, v nichž hlavní hrdina Clive Rosfield ovládá celý arzenál útoků. Japonské RPG vstoupilo do závěrečné fáze vývoje a je hratelné od začátku do konce.

Street Fighter 6 novou érou známé bojové série na RE Enginu

Capcom láká na zbrusu novou éru Street Fighteru se stylovými mechanikami pro vyjádření vaší kreativity, živými postavami a novými režimy. Šestý díl má být nabitý obsahem a dalšími způsoby hraní.

Zdarma Wolfenstein: The New Order, Tell Me Why a Warhammer

Brutální first-person střílečka zdarma pro PC, nadpřirozené mysteriózní dobrodružství zdarma pro PC a Xbox a kultovní tahová strategie zdarma pro PC. Využijete šance?

Jak Capcom předělá survival horor Resident Evil 4?

Přes 9,3 milionu prodaných kopií remaku Resident Evil 2 a 5 milionů prodaných kopií remaku Resident Evil 3 bylo jasným důkazem toho, že se jednoho dne dočkáme předělávky i čtvrtého dílu.

Spider-Man Remastered a Spider-Man: Miles Morales míří na PC s českou lokalizací

Hry Marvel’s Spider-Man, Marvel’s Spider-Man Remastered a Marvel’s Spider-Man: Miles Morales mají na PlayStationu 4 a PlayStationu 5 dohromady prodáno 33 milionů kusů.

Konečně trailer z hororu The Callisto Protocol od autora Dead Space

Konečně se můžeme podívat na plnohodnotný trailer z hororu The Callisto Protocol, který připravuje bývalý autor Dead Space. Glen Schofield přidal datum vydání a obrázky.

Oznámen remake Resident Evil 4, Spider-Man dorazí na PC, hry pro PS VR2

Velký přehled z dnešního State of Play. Sony dále ukázala Horizon Call of the Mountain, kočičí Stray, horor The Callisto Protocol od ex-autora Dead Space, bojovku Street Fighter 6 a další tituly.