Zobrazit vše ve dne 25. 5. 2022
INDIAN SHOWTIME Epizoda S5E33

Restart The Last of Us a odplata Hidea Kojimy

Nečekané věci se dějí na celé scéně a proto je čas na pořádnou redakci! V tradičním INDIAN SHOWTIME se podíváme na poslední témata a projdeme je hezky od začátku do konce. S plnými doušky vaty a…

Výrobce elektroniky vyzradil PS5 Pro a nový Xbox Series

Čínský technologický gigant vyzradil PlayStation 5 Pro a nový Xbox Series X/S. Společnost TCL Technology dokonce na své konferenci uvedla i rok vydání. Tak kdy se dočkáme?

Upírská akce Evil West bude mít české titulky

Společnost Playman v zastoupené za Focus Entertainment oznámila, že akce Evil West bude mít české titulky na všech platformách. Co vás ve hře čeká a čím zaujme?

Hazard Zone v Battlefield 2042 už není prioritou

V červnu se rozhodne o budoucnosti série Battlefield. Pro hráče nelákavá a špatně optimalizovaná multiplayerová střílečka Battlefield 2042 vstoupí do první sezóny. V DICE připravují spoustu změn.

Česká psychedelická hororovka Happy Game bude mít fyzickou edici

Psychedelický horor Happy Game od tvůrců Botaniculy a Chuchla se opět hlásí o pozornost. Po vydání digitálních verzí na konci minulého roku přichází speciální fyzická edice PC verze.

Jak dlouhé jsou demoverze ve službě PS Plus Premium?

Po omezenou dobu si předplatitelé mohou zahrát Cyberpunk 2077, Horizon Forbidden West, Farming Simulator 22, Uncharted: Legacy of Thieves Collection, Biomutant, Elex 2 nebo WWE 2K22.

Tvůrce Dead Space v hororu The Callisto Protocol vykrádá sám sebe

První Dead Space z roku 2008 je dodnes považován za jeden z nejlepších hororů. Není tak divu, že se fanoušci hodně těší na nový projekt Glena Schofield. O něm máme spoustu informací a obrázky.

Akční dobrodružství Temtem opustí předběžný přístup

Temtem opustí předběžný přístup a vyjde v plné verzi nejen na PC, ale také na PlayStation 5, Xbox Series X/S a Nintendo Switch. Takhle teď MMO ve stylu Pokémonů vypadá.

Hardspace: Shipbreaker rekapituluje vývoj

Po dvou letech v předběžném přístupu vyšla plná verze vesmírného sandboxu Hardspace: Shipbreaker od tvůrců Homeworldu. Studio Blackbird Interactive u této příležitosti rekapituluje dosavadní vývoj.

PlayStation Days of Play 2022: Začínají velké slevy pro PS5 a PS4

Dnes, 25. 5. 2022, začíná Days of Play 2022. Slevová akce od Sony pro PS5 a PS4 se týká velkého množství her, včetně těch nezávislých, stejně tak ovladačů DualSense pro PS5.

Destroy All Humans! obdrží samostatné rozšíření

Fanoušci remaku akční adventury Destroy All Humans! budou moci před příchodem druhého dílu pojmenovaného Destroy All Humans! 2 - Reprobed utratit peníze na samostatné rozšíření.

Těšit se můžete na pokračování rogue-like RPG For The King

Nejen fanoušci rogue-like RPG For The King se mohou těšit na pokračování. Společnosti IronOak Games a Curve Games ho slibují v roce 2023 ve verzi pro PC přes Steam.