Zobrazit vše ve dne 15. 5. 2022
TOP 5 Epizoda S1E248

Nejlepší herní plešky

Spousta postav se díky svým mnohdy až extravagantním účesům stala naprosto ikonickými pro svoji hru. Jsou tu ovšem postavy, které ale nemají vůbec žádné vlasy, a i tak dokázaly být ještě více cool.

Prequel série Mafia nás má zavést na Sicílii za známým mafiánským bossem

Už žádné experimentování v Hangaru 13, ale návrat k osvědčené Mafii. O tom vypovídá odchod šéfa studia Hadena Blackmana i provozního ředitele Matthewa Urbana. Nová Mafia má být prequel.

Specialisté na horory z Bloober Teamu uzavřeli smlouvu se Sony

Polské studio Bloober Team uzavřelo se Sony důležitou licenční a distributorskou smlouvu, která se týká distribuce některých titulů v novém distribučním systému.

Konami vydělává spoustu peněz, i když neplní přání hráčů

Metal Gear, Silent Hill, Castlevania... Co by hráči dali za nové díly těchto známých značek. Je více než pravděpodobné, že by se skvěle prodávaly. Japonská společnost Konami je ale nepotřebuje.

Sega má naplánované nové hry, remaky i remastery

Společnost Sega v současném fiskálním roce očekává výrazné zvýšení tržeb z videoher. V tomto segmentu rostly firmě tržby už loni. Od následujících měsíců si ale Sega hodně slibuje.

Max Payne 3 se dočká nového vydání soundtracku

Při příležitosti 10 let od vydání třetího dílu série Max Payne hodlá Rockstar Games vydat výroční edici oficiálního soundtracku, která nabídne i několik dosud nevydaných skladeb.