Zobrazit vše ve dne 11. 5. 2022
INDIAN SHOWTIME Epizoda S5E32

Nová Mafie v Unreal Engine 5 a Harry Potter na prodej

Dalších 14 dní je za námi, pojďme si spektakulárně shrnout vše důležité. Probereme novinky kolem další Mafie, okomentujeme nerozhodnost Ubisoftu a samozřejmě projdeme prodej licencí Warner Bros.

Noví komentátoři a upravená fyzika v F1 22. Budou se vozy pohupovat?

Letošní monoposty F1 postavené dle zcela nových pravidel trápí pohupování způsobené tzv. Bernoulliho principem, kdy zjednodušeně řešeno inženýři udělali z podlahy vozu další přítlačné křídlo.

Letos NFS hned dvakrát, závody nablýskaných sporťáků dorazí i na mobily

Začátkem roku jsme se z pracovního inzerátu známého TiMi Studios dozvěděli, že tahle známá čínská společnost pracuje na nových závodech Need for Speed pro mobily. Teď se na hru podíváme.

Koncert Mafie budou provázet nezveřejněné záběry z natáčení dabingu

U příležitosti oslav 20 let od vydání kultovní gangsterská akce Mafia: The City of Lost Heaven proběhne v Brně orchestrální koncert originální hudby ze série Mafia v podání Filharmonie Brno.

Battlefield 2042 není mrtvý a EA má se sérií velké plány

Generální ředitel Electronic Arts vysvětluje postoj společnosti a rozhodně neopouští nepovedený Battlefield 2042. Kdy se objeví střílečka Battlefield Mobile, když není zařazena do současného plánu?

Akční hardcore RPG titul Elden Ring slaví velký úspěch

Hráči jsou odvážnější, dokazuje úspěch Elden Ringu. Nového akčního hardcore RPG titulu od FromSoftware se totiž prodalo velké množství, pochlubila se společnost Bandai Namco.

Sony vyrobí o polovinu více PS5 a značně investuje do studií a vývoje her

Konec roku 2021 a začátek roku 2022 nebyl pro Sony dobrý. Japonská společnost vyrobila a dodala obchodům menší množství kusů konzolí PlayStation 5. Teď slibuje více kusů i velké investice.

O dražších edicích Gotham Knights a podpoře cross-play

Na včerejší gameplay záběry a informace o zrušení Xbox One a PS4 verzí Gotham Knights navazujeme střípky detailů a možností podívat se na jednotlivé edice hry, které jsou dražší.

Významná značka, další remake i Need for Speed od Electronic Arts

Electronic Arts nejprve informovala o fotbalové hře EA Sports FC bez drahé licence FIFA, aby se později mohla věnovat plánům na nadcházející měsíce. Ty mimo jiné zahrnují čtyři neoznámení tituly.

FIFA po rozchodu s EA Sports slibuje nové fotbalové hry

Mezinárodní federace fotbalových asociací reaguje na rozchod s EA a jedná s vydavateli, studii a investory. Mezitím vzniká několik nesimulačních fotbalových titulů.

BioWare: Nelákali jsme na návrat Sheparda v dalším Mass Effectu

Studio BioWare rychle utnulo spekulace o teaseru na návrat velitele Sheparda (případně velitelky Shepardové) v dalším Mass Effectu. Ty vyvolal oficiální popisek fyzické litografie plakátu k N7 Day.

V survivalu Grounded se vám brouci budou mstít a budou agresivnější

Na předměstském dvorku v kůži dětí zmenšených na mravence bude ještě těžší přežít. Studio Obsidian při vývoji netradičního survivalu Grounded využívá své bohaté zkušeností z komplexních RPG titulů.

Giants Software rozvíjí soutěživé farmaření a spouští 4. sezónu ligy Farming Simulatoru

Týmový esport se opět vrací na pole: GIANTS Software zahajuje 4. sezónu ligy Farming Simulator (FSL)! Vítězové 3. sezóny Trelleborg se vracejí spolu s ostatními týmy.

Přístupnější hry díky Microsoftu a nová řada adaptivního příslušenství

Microsoft v rámci svého Ability Summitu 2022 představil novou řadu adaptivního příslušenství pro počítače. Společnost také promluvila o sdílení zdrojů, aby hry byly přístupnější.