Zobrazit vše ve dne 24. 4. 2022
TOP 5 Epizoda S1E246

Vrazi herní historie

Zajímalo vás někdy, kolik vražd májí na svém kontě některé hlavní herní postavy? Tak dnes jsme vybrali TOP 5 vrahů a přiblížili vám, jak se na jejich konto připsalo tolik zářezů.

Přípravy na oznámení Call of Duty: Modern Warfare 2

Sociální sítě Infinity Ward se odmlčely a změnily profilovou ikonku a hlavní obrázek na černé pozadí bez obrázku a textu. Tak ale působí pouze na první pohled. Co skrývá?

Uniká mapa, obrázek i gameplay z Need for Speed

Na internetu se objevila mapa, první obrázek a několik sekund gameplay záběrů z nového dílu Need for Speed. Materiál potvrzuje dřívější spekulace, kromě kreslených prvků.

Project Q od Ubisoftu připomíná Fortnite, nejde ale o battle royale

Po úniku z rané vývojové verze byl Ubisoft donucen o víkendu potvrdit Project Q. Jde o nevšední multiplayerovou akci, která připomíná Fortnite, zároveň ale nejde o battle royale.

V Two Point Campus budou souboje čarodějů a výroba lektvarů

Two Point Campus, duchovní nástupce úspěšné manažerské/budovatelské strategie Two Point Hospital, z vás udělá správce jedinečné univerzity, kde budete studenty učit nevšední profese.

Prodejní úspěchy Dying Light 2 a LEGO Star Wars The Skywalker Saga

Další se zombie survivalu Dying Light 2: Stay Human od Techlandu i akčnímu kostičkovému dobrodružství LEGO Star Wars The Skywalker Saga. Kolik kusů her se prodalo?

Napůl člověk a napůl zombie hlavním hrdinou Deadcraftu

Cesta za pomstou je ve hrách dost častá. Pokud mě ale paměť neklame, tak jsme tu ale ještě neměli strastiplnou cestu za pomstou z pohledu hrdiny, který je napůl člověk a napůl zombie.