Zobrazit vše ve dne 24. 9. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E71

Cenzura v GTA V?!

Je tu moje poslední epizoda 90VTEŘIN. Prosím jako epitaf bych chtěl vyrýt na náhrobek: "Tomáš Gelu Otáhal, zemřel tak jak žil, zbytečně. YOLO. OMEGALUL. peepoHappy"

Ubisoft se ohrazuje proti seznamu her z databáze GeForce Now a na internet uniká The Crew: Orlando

Seznam her, který unikl na internet z databáze služby GeForce Now, obsahoval také některé tituly od Ubisoftu. Ten se proti tomuto seznamu nyní ohradil a snaží se udržet informace pod pokličkou.

Sebevražedný oddíl musí zachránit Zemi a zabít největší superhrdiny DC ve hře od tvůrců Batman: Arkham

Suicide Squad: Kill the Justice League má nabídnout charakteristickou příběhovou hratelnost z pohledu třetí osoby od Rocksteady, která je zkombinovaná s dynamickou akční střílečkou.

Mafia: Definitive Edition už nechrání Denuvo

2K Games z PC verze Mafia: Definitive Edition odstranila Denuvo. Známý protipirátský software nejen chrání hry, ale dle mnohých svědectví je zodpovědný za problémy s výkonem.

Lost Judgment s akčním bojem cílí na staré fanoušky Yakuzy a klade důraz na detektivní práci

Lost Judgemtn propojuje prvky detektivního pátrání, temného vyprávění a akčního boje. To se spojuje v temný thriller Takayuki Yagami, soukromého očka, jenž se snaží hájit ty, které zákon nechrání.

Epic Games Store rozdává útěk z vězení. V The Escapists musíte vše řádně naplánovat a dávat si pozor

The Escapists je 2D sandboxová strategie s pohledem shora, ve které žijete jako trestanec ve vězení. Cílem je z něho uniknout. Jakou hru bude Epic Games Store rozdávat další týden?

Crystal Dynamics potvrzují vývoj nového Tomb Raider a podílejí se na Perfect Dark

Crystal Dynamics spolupracují s týmem The Initiative na vývoji Perfect Dark. V tweetu uvedli, že Perfect Dark se přidal k jejich projektům ve vývoji, těmi je právě Tomb Raider a Marvel's Avengers.

Kirby se vrací. Podívejte se na Kirby and the Forgotten Land

Jednou z velkých novinek dnešního Nintendo Directu je návrat Kirbyho. Sympatický hrdina se vrací v plnohodnotném 3D dobrodružství nazvaném Kirby and the Forgotten Land.

Splatoon 3 rozpoutá další barevné bitvy

Připravit inkoust! Splatoon 3 láká do nového prostředí Splatlands, města chaosu, kde na vás čeká bohatá příběhová kampaň pro jednoho hráče a řada multiplayerových režimů.

Dying Light a Dying Light 2 míří na Switch

Polské studio Techland na Nintendo Directu předvedlo Switch verzi prvního Dying Light a oznámilo příchod chystaného Dying Light 2: Stay Human na tuhle konzoli s handheldem dohromady.

Konečně se Bayonetta 3 ukázala v gameplay traileru

Hlavní hrdinka Bayonetta se vrací s trochu odlišným vzhledem, tentokrát má dlouhé copy. K vidění je svižný boj z pohledu třetí osoby kombinující komba a speciální schopnosti.