Zobrazit vše ve dne 5. 9. 2021
V KAPSE Epizoda S2E15

Marvel Future Revolution je konečně pořádné superhrdinské RPG

Loňská hra Marvel’s Avengers bylo pro mnohé velkým zklamáním. Zničehonic ale na mobilní zařízení vyšla hra Future Revolution, která je zdarma, , a hlavně netlačí tolik na mikrotransakce.

Další potvrzení remasteru Alan Wake

Skvělá zpráva pro fanoušky Alana Wakea, kteří čekají na návrat jejich oblíbeného spisovatele a jeho nočních můr. Nový důkaz. Oficiální oznámení má proběhnout už za pár dnů.

Přechod z PS4 na PS5 u Horizon Forbidden West nakonec zdarma. U dalších her už za peníze

Sony reaguje na smršť negativních reakcí a otáčí ohledně upgradu nadcházející PlayStation exkluzivity Horizon Forbidden West. U dalších titulů bude Sony vyžadovat poplatek.

Do GeForce Now zamíří v září 16 her v den svého vydání

První zářijové GeForce Now Thursday je ve znamení přehledu pro celý měsíc. Celkem do služby přibude 34 her, z toho 16 novinek v den vydání. Nechybí Life is Strange: True Colors, Aragami 2 nebo Kena.

Toem je fotografická adventura

V tomto ručně kresleném dobrodružství se vydáte na výpravu a pomocí fotoaparátu odhalíte tajemství magického Toemu. Čeká na vás povídání se svéráznými postavičkami a řešení jejich problémů.

WRC 10 ve startovním traileru

V pátek 2. 9. na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4 a Xbox One vyšly závody WRC 10, připomíná minutu dlouhý launch trailer.