Zobrazit vše ve dne 24. 3. 2021

Remaster klasiky Shadow Man z roku 1999 má datum vydání

Remaster klasiky Shadow Man z roku 1999 se blíží. Společnost Nightdive Studios pokračuje v záchraně kultovních her a předělávku Shadow Mana vydá nejprve na PC, konzole se dočkají později.

Fall Guys vítají čtvrtou sezonu: futuristická 80. léta i týmový režim

V loňském indie hitu Fall Guys: Ultimate Knockout začala čtvrtá sezóna. Přináší kostýmy připomínající futuristická 80. léta i týmový režim pro čtyři hráče. Co dalšího na hráče čeká?

Watch Dogs Legion odhaluje nový obsah a o víkendu bude zdarma

Hackerskou akci od Ubisoftu si o víkendu můžete vyzkoušet zdarma na všech platformách. Na hráče v průběhu následujících měsíců čeká řada bezplatného i placeného obsahu. Mimo jiné propojení s AC.

Serious Sam 2 se dočkal nové aktualizace. Čtyřka zase modovacích nástrojů

Po patnácti letech má Serious Sam 2 nový update. A není zrovna malý. Čtvrtý díl se zase může těšit oficální podpoře modifikací, vylepšeného editoru a Workshopu na Steamu.

Six Days in Fallujah se bude s každým průchodem trochu měnit

První pořádné gameplay záběry nám ukazují, že si Six Days in Fallujah nebude brát servítky nejen se svým zasazením, ale i se samotnými hráči. Nikdy nebudete vědět, co vás za dalšími dveřmi čeká.

Silent Hill se vrací v další hře, Fallout 76 čeká nový obsah

Hlavní tvůrci Rainbow Six Siege zakládají nové studio s Amazonem. Resident Evil oslaví 25. výročí. Observer: System Redux a The Medium vyjdou fyzicky. Herní doba Oddworld: Soulstorm.