Zobrazit vše ve dne 29. 11. 2021

Sony se zaměří na ovladače pro telefony?

Společnost Sony si nechala vystavit patent na zařízení, jež vypadá jako ovladač pro mobilní zařízení. Právě takové zařízení by se dalo využít například ve službách cloudového hraní.

Zajímavosti v našich Shorts: Triss v Playboyi, myš hraje Dooma, poprsí Lary Croft

Na našem YouTube kanálu postupně vycházejí Shorts, jde o nový formát této platformy, skrz který vám přinášíme krátká videa se zajímavostmi ze světa videoher.

Nový milník Steamu a Farming Simulator 22 populárnější než Battlefield 2042

Steam dosáhl nového milníku. Služba od Valve zaznamenala více než 27 milionů současně přihlášených uživatelů. Stalo se tak v období díkuvzdání a slev. A farmaření je populárnější než válčení.

Propracovaný filmeček láká na příběh Halo Infinite

Propagační kampaň Halo Infinite se rozjela na plné obrátky. V návaznosti na blížící se vydání této sci-fi střílečky tady máme propracovaný filmeček, který láká na příběh Master Chiefa.

BioShock 4 má nabídnout dvě radikálně odlišná města

S blížící se show The Game Awards 2021, kde se dočkáme přehlídky toho, co nás nejen v roce 2022 na počítačích a konzolích čeká, se objevuje stále více spekulací.

Herec Alberta Weskera měl potvrdit Resident Evil 4 Remake

Po remaku prvního, druhého a třetího dílu hororové série Resident Evil není pochyb o tom, že Capcom připraví i předělávku čtvrtého dílu. Dřívější spekulace zmiňovaly propracovanější příběh.

Bude Diablo 2 Resurrected konečně opraveno? Blíží se velká aktualizace

Počáteční problémy remasteru druhého Diabla, včetně problémů s online připojením, se postupně zlepšuje. Vývojáři mají konečně čas a chystají první velkou aktualizaci.

V Euro Truck Simulatoru 2 bude vylepšena další původní země

Euro Truck Simulator 2 z roku 2012 se do důchodu ještě nechystá. Kromě připravovaného rozšíření mapy o část Ruska pracuje tým v českém studiu SCS Software na vylepšení starších částí rozsáhlého světa.