Zobrazit vše ve dne 3. 11. 2021

Režim Portal v Battlefieldu 2042 vás vrátí do minulosti

Režim Portal v Battlefieldu 2042 je podle vývojářů poctou série a je věnován nejvášnivějším fanouškům. Ti se společně s dalšími hráči mohou těšit na mapy a obsah převzatý z předchozích dílů.

Ubisoft slaví 35. narozeniny. Na hráče čekají hry zdarma a slevy

Ubisoft slaví 35. výročí svého založení. Francouzská společnost, která se řadí mezi ty, které každoročně na trh uvádějí nejvíce her, potěší hráče hrami zdarma, akcemi, slevami, soutěžemi a výzvami.

Akce Vivat Slovakia nám přiblíží Bratislavu ve stylu Mafie a GTA

V sousedním Slovensku vzniká ambiciózní akce s otevřeným světem. Vivat Slovakia láká na profesionální slovenský dabing a fiktivní Bratislavu během divokých 90. let.

Hráči se musejí rozloučit s mobilními hrami Harry Potter a Project Cars

Na trhu mobilních her panuje tvrdá konkurence. Když během prvních měsíců vývojáři neuspějí, raději svůj projekt vypnou. To nyní čeká Harry Potter: Wizards Unite a Project Cars GO.

Vigor začíná s odhalováním příběhů Outlanderů

Aktualizace Chronicles: Vengeance je k dispozici od dnešního dne a kromě rozšíření herního příběhu nabízí novou mapu, pušku L85A1 nebo flashbang granáty. Nechybí ani nový Battle Pass.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl vyjde v češtině

Konec spekulacím, pokračování série S.T.A.L.K.E.R. bude přece jen vybaveno českou lokalizací ve formě titulků. Tradice návštěv Zóny v mateřském jazyce je tedy zachována.

Majitelé konzolí Xbox moc nekupují fyzické verze her od Capcomu

Má společnost Capcom problém přesvědčit majitele konzolí Xbox, aby si kupovali její hry? To nejde tak jednoduše říct. Určitě ale méně kupují maloobchodní edice her.

Ceny CEEGA ovládl Cyberpunk 2077. Nejlepší design má české Factorio

Česká herní stopa se opět objevila při vyhlašování cen CEEGA nejlepším hrám roku. Tentokrát ji získalo Factorio za nejlepší design, zatímco loni slavilo brněnské studio Amanita Design.

Bude Pikmin Bloom stejně úspěšný jako Pokémon GO?

Pikmin Bloom je další hrou od vývojářů ze studia Niantic, která hráče nutí se jít vyvětrat ven. Pár dnů od oficiálního spuštění si titul můžeme zahrát i u nás v Česku a na Slovensku.