Zobrazit vše ve dne 9. 9. 2020

Mrkněte na multiplayerový trailer Call of Duty: Black Ops Cold War s novými informacemi

Multiplayer v novém Call of Duty nás tentokrát vezme nejen na souš a do vzudchu, ale také na vodu. Nechybí mapy pokryté sněhem nebo pískem a klasická akční hratelnost série.

Black Legend je taktickým strategickým RPG odehrávajícím se v 17. století

Tahové souboje podobné XCOMu, RPG systémy, fantasy svět inspirovaný Evropou v 17. století a osvobození města Grant. To a ještě více slibuje nově oznámená hra Black Legend.

Assassin's Creed Valhalla vyjde díky Xbox Series X/S o týden dříve

Podobné čachry machry s datem vydání se netýkají chystané městské akce Watch Dogs Legion. Assassin's Creed Valhalla ovšem vyjde přesně o týden dříve, v den vydání nové generace Xboxu.

Xbox Series X také 10. listopadu za hodně přijatelnou cenu

Xbox Series X a Xbox Series S si budou moci zájemci předobjednat koncem tohoto měsíce. Český Microsoft odhalil tuzemské ceny, které jsou velmi přijatelné. Černé scénáře se nenaplnily.

Mafia: Definitive Edition je na počítač náročná podobně jako Mafie 3

Hardwarové nároky se ještě krapánek změnily, definitivní edice Mafie nebude tak náročná. Dle požadavků vyžaduje remake sestavu podobou té, kterou jste museli mít pro hraní Mafie 3.

Oznámena česká cena Xboxu Series S. Konzole bude pod 8 tisíc korun

České zastoupení americké společnosti prozradilo cenu, za kterou se u nás bude od 10. 11. letošního roku prodávat menší a méně výkonná verze nové generace konzole.

Nintendo chce hráčům přinést hry v rozlišení 4K. Umožnit to má výkonnější model Switche

Několik vývojářů mělo být požádáno, aby vytvořilo/optimalizovalo své hry pro rozlišení 4K. Vše nasvědčuje příchodu Nintenda Switch Pro, který bude výkonnější než Switch a Switch Lite.

Apple vs. Fortnite: Chování Epic Games je záměrné, drzé a nezákonné

Válka mezi Apple a Epic Games, kterou způsobily mikrotransakce v druhé kapitole Fortnite, není ani zdaleka u konce. Společnost Apple se rozhodla bránit obvinění tvůrců populární battle royale akce.

Hráči zesměšňují Xbox Series S. Konzoli přirovnávají k pračce, reproduktoru i plotýnce

Menší a méně výkonná verze nové generace Xboxu od Microsoftu byla oficiálně představena a internet se baví nad vtípky. Xbox Series S je přirovnáván k pračce i reproduktoru.

RollerCoaster Tycoon 3 se vrací v kompletní edici

Britské studio Frontier Developments se po Planet Coaster, Jurassic World Evolution a Planet Zoo vrátilo k třetímu dílu legendárního Rollercoaster Tycoonu a připravuje jeho kompletní edici.

Řádně ukecaný Cyberpunk 2077, multiplayer na Xboxu může být časem zdarma, vylepšený SnowRunner

Dnes bude představen multiplayer Call of Duty, popovídáme si o možném zrušení multiplayeru u konzolí Xbox, dvakrát se zaměříme na očekávaný Cyberpunk 2077 a zjistíme náhradu za odložené Halo Infinite.